ازدواج واقعه ای است که بین مرد و زن اتفاق می افتد و بعد از آن یک خانواده ایجاد شده ، و به مرد و زنی که ازدواج کرده اند زن و شوهر گفته می شود . ازدواج کردن در جوامع مختلف با توجه به اعتقادات مذهبی و رسوم آن جامعه انجام می شود .
همه کسانی که ازدواج می کنند قصدشان داشتن یک زندگی سالم تر و بهتر است ولی متاسفانه بعضی از متقاضیان ازدواج مسیر غلطی را برای ازدواج کردن انتخاب می کنند . به همین خاطر بعد از ازدواج نه تنها زندگی بهتری نخواهند داشت بلکه آرزو می کنند کاش ازدواج نمی کردند !
ولی کسانی که به دور از احساسات زیاد و عاقلانه همسر خودشان را انتخاب می کنند ممکن است افسوس بخورند که چرا زودتر ازدواج نکردند . بنابراین کیفیت بعد از ازدواج با نحوه ی انتخاب همسر رابطه ی مستقیم و غیر قابل انکاری دارد .
به دلیل اهمیت موضوع انتخاب همسر ، ما در وبلاگ خانواده برتر آموزش هایی برای این موضوع قرار داده ایم و به سوالات دختران و پسران در این زمینه هم پاسخ می دهیم .
در بحث انتخاب همسر ، مطالب زیادی در خانواده برتر وجود دارد که در موضوعات مختلفی طبقه بندی شده اند . در صورتی که روی هر کدام از عبارات زیر کلیک یا اشاره کنید ، مطالبی که در این موضوعات طبقه بندی شده اند برای شما نمایش داده می شود .

مشورت در ازدواج خانم ها

مشورت در ازدواج آقایان

  • رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۱۱۲) ************ در مقابل موضوع بالا ، پسران آماده ازدواج هم سر از کارهای دختری که به خواستگاری اون رفتند یا دختری که قصد خواستگاری کردن از اون رو دارند در نمیارند ، دختران خانواده برتری مثل پسران خانواده برتری رفتار همجنسان خودشون رو تفسیر می کنند . دانلود لیست مطالب موضوع رفتارشناسی دختران در ازدواج ( تا تاریخ 2 فروردین 97 )
  • مسائل جنسی در خواستگاری (۲۹) ********** در این موضوع در مورد این که بحث مسائل جنسی در خواستگاری مطرح بشه یا نشه بحث شده ، ترجیح اینه که بحث بشه ، برای همین در مورد روش های بحث در مورد مسائل جنسی در خواستگاری پست هایی در این موضوع وجود داره . 
  • آموزش روش های تحقیق برای ازدواج (۱۲) ********************** بعضی از مشکلات بزرگ به راحتی قابل پیش بینی شدن هستند و میشه جلوی وقوع مشکلات رو گرفت . تحقیق در ازدواج یکی از موضوعات مهمی هستش که گاهی ازش غفلت میشه . کسانی هستند که بعد از ازدواج دچار مشکلات بزرگی میشن و به خانواده برتر میان و خواهان حل مشکل شون هستند . ریشه ی خیلی از مشکلات و اختلافات زناشویی عدم تحقیق درست در مورد همسر آینده است . فکر می کنم خواهش کردن کافی نباشه ! التماس می کنم قبل از جدی شدن رابطه با روش های درست در مورد همسر آینده تون تحقیق کنید . آموزش های دکتر فرهنگ رو در این موضوع حتما مطالعه بفرمائید . 

لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۲) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
واژه نامه (۱۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج