سلام

قبلِ استفاده از خانواده برتر حتما ادامه مطلب رو مطالعه بفرمائید

خوندن مطالب وبلاگ خانواده برتر به افراد زیر توصیه نمیشه :

* اگه از روابط جنسی که دارید راضی هستید به هیچ وجه مطالب این وبلاگ رو نخونید . مگه این که شما و همسرتون به طور مشترک تصمیم گرفتید که سطح روابط جنسی تون رو بالاتر ببرید .

* اگه همسرتون وقت و توانایی نداره که از لحاظ جنسی بیشتر به شما رسیدگی کنه و به روال فعلی که دارید عادت کردید خوندن مطالب این وبلاگ توقع شما رو بالاتر می بره ، بنابراین ممکنه در زندگی زناشویی به مشکل بر بخورید .

* اگه مجرد هستید و نمی دونید چه زمانی ازدواج می کنید ، مطالعه برخی از مطالب ارائه شده در این وبلاگ نه تنها کمی به شما نمی کنه ، بلکه ممکنه شما رو به گناه بکشونه .

در مورد پاسخگویی به سوالات :

بنده علامه ی دهر نیستم که همه چیز رو بدونم و بتونم به همه ی سوالات جواب بدم . لطفا این توقع رو نداشته باشید که نظرم رو در مورد همه ی سوالات مطرح شده بیان کنم .

هر عزیزی که سوالی پرسید ، سوالش رو در یه پست جداگانه درج می کنم . اگه چیزی به ذهنم رسید در خدمتم وگرنه لطفا منتظر باشید تا فرد خیری که در اون زمینه اطلاعاتی داره شما رو راهنمایی کنه .

هشدار به سوال کنندگان :

لطفا موقع پرسیدن سوال هیچ ردی از خودتون باقی نذارید . آدرس ایمیل یا وبلاگتون رو موقع ثبت نظر وارد نکنید . بر خلاف ظاهر خوب وبلاگ ! افرادی هستند که ممکنه به روش های مختلف مخ تون رو به کار بگیرن و از شما سوء استفاده کنند !!! بنابراین هیچ لزومی نداره که آدرس ایمیل ، وبسایت ، آی دی تلگرام و ... خودتون رو موقع ارسال نظر منتشر کنید .


در کل فضای مجازی هرگز به کسی اینقدر اعتماد نکنید که بخواید اطلاعات شخصی تون رو بهش بدید . ( کلیک کنید ← یک تجربه تلخ → )

موفق باشید

 سخنی با بازدید اولی ها

راهنمای استفاده ( خلاصه ) :

تعداد مطالب 9000 + هستش که به سه صورت موضوع بندی شدند ؛

ستون سمت چپ وبلاگ : طبقه بندی موضوعی + موضوع بندی جزئی تر + بایگانی ماهانه

برای جستجو در بین مطالب :

ستون سمت چپ : جستجو با استفاده از سایت گوگل + جستجو با استفاده از سایت سلام

آموزش جستجو در بین مطالب وبلاگ : کلیک کنید ← http://khbartar.blog.ir/post/7315

راهنمای ارسال سوالراهنمای تائید نظرات


موضوعات مرتبط: مسائل متفرقه ,