سلام

وبلاگ خانواده برتر مکانی برای تبادل نظر در مورد موضوعات مختلف است ، ویژگی خیلی خوب این جا حفظ امنیت و ناشناس بودن شما برای سایر بازدیدکنندگان است . 
برای همین بدون این که از شناخته شدن توسط دیگران ترسی داشته باشید می توانید سوالات خود را از دیگران بپرسید . یا این که نظر و عقیده ی خود را در مورد یک موضوع را در معرض نقد دیگران قرار دهید و ببینید که دیگران چه نظری در مورد افکار شما دارند .
موضوعاتی که در این جا قابل بحث هستند زیادند :
مسائل خانوادگی : انتخاب همسر ، خواستگاری رفتن ، شناخت همسر آینده ، مسائل دوران عقد ، همسرداری ، تربیت فرزند ، ارتباط با والدین و خانواده ی همسر
مسائل تحصیلی : روش های درس خواندن ، تبادل نظر کنکوری ها ، انتخاب رشته ، آینده شغلی رشته های مختلف و ...
مسائل اجتماعی : روابط بین مردم ، مشکلات جامعه ، افزایش اعتماد به نفس
و ...

همه ی توان خودمون رو به کار می بریم که آموزش ها رو از فیلتر تعالیم دین اسلام و مذهب تشیع رد کنیم .
 
توضیحات بیشتر ...

 

اگه بار اوله که از این وبلاگ بازدید می کنید لازمه که خیلی کوتاه بهتون بگم اینجا چه خبره !
شما یا مجردید یا متاهل ، از این دو حالت نمیتونه خارج باشه ! 
یا آقا هستید یا خانم ! خیلی کم پیش میاد حالت سومی داشته باشه !

می خوام بگم که به غیر از اون مطلبی بار اول دیدید مطالب زیادی در خانواده برتر وجود داره که به درد زندگی شما میخوره . این مطالب معمولا یا به صورت مقاله هستش یا به صورت سوال و جواب .

گاهی پیش میاد که یه سوال خاص ذهن شما رو درگیر میکنه ، نه روتون میشه از پدر و مادرتون بپرسید و نه از دوستان یا ... ! ولی این جا می تونید به صورت ناشناس سوال تون رو مطرح کنید . 
برای طرح سوال به صفحه ی ارسال سوال مراجعه بفرمائید . اگر حرف برای گفتن دارید ولی مخاطب زیادی ندارید می تونید با توجه به شرایط و اهداف خانواده برتر ، مطلب تون رو در صفحه ی ارسال مطلب قرار بدید تا با اسم خودتون منتشر بشه .

البته قبلش با استفاده از ابزارهای جستجو ( سمت چپ وبلاگ ، زیر توضیحات پست ها ) در وبلاگ جستجو کنید ، ممکنه قبل از شما ، یک یا چند نفر دیگه سوالات مشابه سوال شما رو پرسیده باشن .

چه مطالبی برای مجردها این جا وجود داره ؟ :
مسائل جنسی دختران و پسران ، روش درست انتخاب همسر ، مراسم خواستگاری و قبل از عقد . 
بعضی موضوعات رو خدمت تون معرفی می کنم ؛
ازدواج به اصطلاح مدرن یا همون ازدواج با دوست پسر یا دوست دختر ، ازدواج سنتی ، اگه از یه دختر یا پسری خوش تون اومد چکار باید بکنید ؟ اختلاف سنی در ازدواج ، خواستگاری دختر از پسر ، آموزش طرح سوال در خواستگاری ، آموزش مچ گیری در خواستگاری ، ازدواج با دختر شاغل بهتره یا خانه دار ؟ ، بحث های داغ در مورد مهریه و جهیزیه و ... .

چه مطالبی برای کسانی که در دوران عقد هستند وجود داره ؟
چندان فرق نمیکنه که شما یه دختر یا پسر آفتاب مهتاب ندیده هستید یا خدای نکرده ... ! چون معمولا اطلاعات قبلی چندان به درد شما نمی خوره ، اطلاعاتی که این جا به تازه عقد کرده ها میدیم به دو دسته تقسیم میشن . 
این جا شما رو با ویژگی های جنس مخالف آشنا می کنیم تا بتونید در کنار یه یه موجودی ! که با شما فرق داره با صلح و صفا زندگی کنید . 

چه مطالبی برای متاهلین وجود داره ؟
برای متاهلین سه دسته اطلاعات وجود داره . آموزش شوهرداری و زن داری + آموزش مسائل زناشویی + آموزش تربیت فرزندان

خیلی از مشکلات زن و شوهر ها به این بر میگرده که ویژگی های ذاتی جنس مخالف رو نمی دونن ، نمی دونن که بعضی از رفتارهای همسرشون جزء ویژگی های ذاتی اونه . 

برخی از مطالبی که برای متاهلین این جا ارائه شده عبارتند از :
آموزش تسخیر قلب همسر ، آموزش عاشق کردن همسر ... .
ممکنه شما بگید خب من خودم اوستام ، ده برابر شما اطلاعات دارم ، بنده میگم واااای چقدر خوب ؟! 
از شوخی که بگذریم این جا به افرادی مثل شما نیاز داریم ، می تونید در پاسخگویی به سوالاتی که دیگران می پرسند به ما کمک کنید . ثواب داره  .
 
از حوصله ای که به خرج دادید ممنونم