* خانواده برتر وبلاگی است که کاربران آن در موضوعات مختلفی با هم مشورت می کنند  . این مشورت حاصل تجربه یا مطالعات کاربران است . بنابراین کاربران می بایست مشورت هایی که این جا  دریافت می کنند را با افراد مورد اعتمادشان در میان بگذارند و بعد در مورد اجرا یا عدم اجرای آن مشورت ها تصمیم بگیرند .

* بعضی از مطالب وبلاگ ممکن است مناسب سن شما نباشد ، یا باعث بالا رفتن توقع شما شود . بنابراین اگر حس کردید مطالب برای شما مناسب نیست ، لازم است که سریعا وبلاگ را ترک کنید . مسئولیت هر گونه آسیبی که به خاطر عدم اجرای این توصیه به شما وارد شود ، خود شما هستید .

* کپی از مطالب وبلاگ در وبسایت های دیگر با ذکر منبع و درج آدرس مطلب مربوطه مجاز است .

* اداره این وبلاگ از نظر زمانی و مالی هزینه بر است . بنابراین مدیر وبلاگ حق دارد از تبلیغات استفاده کند .

* ضمن حساسیتی که در انتخاب سایت های تبلیغاتی داریم ، مسئولیت تخلف کاربران آن سایت ها با مدیر خانواده برتر نیست .

* مسئولیت سنجش صحت یا عدم صحت ادعاهای مطرح شده در تبلیغات ، بر عهده ی استفاده کنندگان است . بنابراین مدیر وبلاگ در این زمینه دخالتی نمی کند و مسئولیتی ندارد .

* تبلیغاتی که در وبلاگ گذاشته می شوند ، همگی یا مربوط به سایت های کسب درآمد مجاز داخلی هستند و یا مربوط به یکی از وبسایت های داخلی فیلتر نشده ، در صورت فیلتر شدن سایت تبلیغ دهنده ، تبلیغات مربوطه از وبلاگ حذف می شوند .

* در صورتی که به هر دلیلی مایل به مشاهده ی تبلیغات خانواده برتر نیستید می توانید از آدرس زیر ، از خانواده برتر بازدید کنید :
در صورت قبول شرایط مطرح شده ، می توانید از مطالب وبلاگ خانواده برتر استفاده بفرمائید .

برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
مربوط به خانواده برتر