* خانواده برتر وبلاگی است که کاربران آن در موضوعات مختلفی با هم مشورت می کنند  . این مشورت حاصل تجربه یا مطالعات کاربران است . بنابراین کاربران می بایست مشورت هایی که این جا  دریافت می کنند را با افراد مورد اعتمادشان در میان بگذارند و بعد در مورد اجرا یا عدم اجرای آن مشورت ها تصمیم بگیرند .

* موضوع اصلی وبلاگ مسائل مربوط به خانواده است . ولی بنا به صلاحدید مدیر، گاهی به مسائل حساس سیاسی و اجتماعی هم پرداخته می شود .

* بعضی از مطالب وبلاگ ممکن است مناسب سن شما نباشد ، یا باعث بالا رفتن توقع شما شود . بنابراین اگر حس کردید مطالب برای شما مناسب نیست ، لازم است که سریعا وبلاگ را ترک کنید . مسئولیت هر گونه آسیبی که به خاطر عدم اجرای این توصیه به شما وارد شود ، خود شما هستید .
* یکی از اهداف اصلی خانواده برتر ترویج دین اسلام و مذهب تشیع است . اگر به مذهب تشیع اعتقادی ندارید ولی می خواهید در بخش نظرات فعال باشید ، باید توجه داشته باشید که نمی توانید افکاری را منتشر کنید که با مذهب تشیع مغایرت داشته باشد . در صورت انتشار نظر شما حذف یا سانسور خواهد شد .
اگر در زمینه ی مسائل دینی قصد مناظره دارید یا سوالی دارید می توانید به سایت های مشاوره مذهبی مثل آسک دین مراجعه کنید و با کارشناسان آن ها مناظره کنید و یا این که سوال خود را بپرسید .

* خانواده برتر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است . اگر با موجودیت جمهوری اسلامی ایران مشکل دارید ولی می خواهید در بخش نظرات فعال باشید ، نباید نظراتی منتشر کنید که بر خلاف قانون جرائم رایانه ای باشد در غیر این صورت نظر شما حذف و یا سانسور خواهد شد . بنابراین نظراتی که حاوی تهمت و توهین به مقامات حکومتی و دینی باشد تائید نخواهد شد . همین طور بیان شایعاتی که توسط رسانه های معاند پخش می شوند اجازه انتشار نخواهند یافت .

* کپی از مطالب خانواده برتر در سایر وبسایت ها و پیام رسان ها با ذکر عنوان وبلاگ ( خانواده برتر ) یا درج آدرس وبلاگ ( khbartar.blog.ir ) مجاز است .

* در خانواده برتر تا زمانی که خودتان اطلاعات ندهید یا یک راه ارتباطی معرفی نکنید ، کسی نمی تواند به مشخصات شناسنامه ای ، استان و شهر زندگی ، آدرس منزل یا محل کار و سایر اطلاعات شخصی شما دسترسی داشته باشد . بنابراین عواقب انتشار اطلاعات شخصی شما بر عهده ی خودتان است .با این وجود اگر از کسی آسیب دیدید ، به پلیس فتا مراجعه کرده و شکایت رسمی تنظیم کنید تا بررسی شود .

* در مباحثی که بین کاربران بوجود می آید ممکن است شخصی به شما توهین کند ، شما نباید به او پاسخی دهید ، شما باید در بخش نظرات همان پست ، تاریخ و ساعت ارسال آن نظر توهین آمیز را به مدیر اطلاع دهید . مدیر با دیدن اعتراض شما ، نظر مربوطه را بررسی خواهد کرد .

* در صورتی که کسی با اکانت بیان ، یکی از تخلفات زیر را مرتکب شود ، از نظر دادن در خانواده برتر با اکانت خود محروم خواهد شد .
1 - استفاده از الفاظ رکیک ، 2 - توهین به مقدسات ، 3 - توهین  و تهمت به مقامات رسمی جمهوری اسلامی ایران ، 4 - انتشار شماره تماس ، 5 - ...

* اداره خانواده برتر از نظر زمانی و مالی هزینه بر است . بنابراین مدیر وبلاگ حق دارد از تبلیغات استفاده کند .

* ضمن حساسیتی که در انتخاب سایت های تبلیغاتی داریم ، مسئولیت تخلف صاحبان تبلیغ با مدیر خانواده برتر نیست .

* در خانواده برتر فعلا هیچ فرد بخصوصی نداریم که به صورت رسمی در یک زمینه مشاوره تخصصی بدهد . هر چند در بین کاربرانی که مشورت می دهند افراد با تجربه یا متخصص هم حضور دارند . بنابراین به اطلاعات ارائه شده به چشم یک مشورت نگاه کنید . پس ، مسئولیت سنجش صحت یا عدم صحت ادعاهای مطرح شده در خانواده برتر ، بر عهده ی استفاده کنندگان است .

* نظرات کاربران با توجه به قوانین وبلاگ و تشخیص مدیر تائید ، رد و یا سانسور خواهد شد .

در صورت قبول شرایط مطرح شده ، می توانید از مطالب وبلاگ خانواده برتر استفاده بفرمائید ، یا این که ما را در افزایش آگاهی های مردم در زمینه های دینی و ملی کمک کنید .

مردم در مورد این موضوع (۱۲۰) نظر داده اند، برای مشاهده بخش نظرات کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مربوط به خانواده برتر (۳۸۱ مطلب)