سلام

برای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه :

از اون جایی که خانواده برتر در سایت ساماندهی ثبت شده ، رمز مربوطه به صورت تیکت در پنل بنده در سایت ساماندهی وجود داره . در صورت تمایل برای بازبینی مطالب رمزدار می تونید رمز رو از اون جا بردارید .


برای عموم :

در مطالب رمز دار هیچ عکس یا فیلمی موجود نیست ! فقط دسترسی به برخی مطالب رو که احتمال میدادیم برای افراد کم سن و سال مناسب نباشه محدود کردیم .برای دریافت رمز در بخش نظرات همین پست یک ایمیل ارسال بفرمائید .

اگه پستی سراغ دارید که فکر می کنید اگه رمزدار بشه بهتره ، لطفا اعلام بفرمائید


تمام کسانی که تا قبل از 30 فروردین
ساعت 09:32 دقیقه درخواست دادند لطفا ایمیل شون رو چک کنن .

نکات مهم :
1 - بنده به عنوان مدیر وبلاگ ، به غیر از ایمیلی که حاوی رمز و لینک عضویت در کانال و ... هستش  ، مطلقا هیچ ایمیل دیگه ای برای شما ارسال نمی کنم . مگر در موارد خاص که در مورد مدیریت وبلاگ شما سوالی بپرسید و احتمالا بنده جوابی به شما بدم .
2 - کسانی که ایمیل به دست شون نرسیده ، به احتمال 99 درصد ! ایمیل شون رو اشتباه وارد کردند . موارد مشاهده شده :
ex@gmaiil.com  ، ex@gmaile.com ، www.s.....@gmail.com ، ...
3 - اگه در پوشه اینباکس ایمیل رو مشاهده نکردید سری به پوشه اسپم یا هرزنامه هم بزنید .


* نظرات کسانی که صرفا درخواست رمز دادند در بخش نظرات نمایش داده نمیشه ولی سوالات ارسال شده رو پاسخ میدم .


پاسخ یه سوال تکراری :
افراد کم سن و سال هم می تونن به شما ایمیل بدن ، پس رمز گذاری چه فایده ای داره ؟

ماجرا از این جا شروع شده که عده ای گفتند مسائل زناشویی نباید علنی مطرح بشه ، عده ای هم پیشنهاد دادند که این پست ها رو در صفحه ی اصلی نذارم ، عده ای هم گفتند که بچه ها می تونن این مطالب رو بخونن و فکرشون منحرف میشه و ...
با رمز گذاری تقریبا همه ی این اشکالات پوشانده میشه ، در مورد افراد کم سن و سال هم قبول دارم که عده ای از اونا می تونن ایمیل بسازند و رمز رو دریافت کنند ، ولی قبول دارید که همه ی افراد کم سن و سال چنین توانایی ندارند ؟ قبول دارید اون بچه ای که می تونه ایمیل بسازه ، می تونه سر از جاهای دیگه هم دربیاره ؟! جاهایی که به جای نوشته می تونه عکس و فیلم ببینه ؟!
بیان این گونه مسائل از ضروریات جامعه ی امروزه ، ضرورتش اون قدر زیاده که در تلویزیون خودمون هم این بحث ها مدتی هستش که شروع شده و ... .
نمیشه به بهانه ی این که یه عده ی کم سن و سال به خاطر عدم نظارت خانواده ، آزادانه در اینترنت حضور دارند ، میلیون ها نفر رو از این آموزش ها محروم کرد .
پست های مسائل جنسی خانواده برتر ، جزء پربازدیدترین پست ها هستند ، انصافا این ها به دنبال آموزش هستند یا با عرض معذرت شهوترانی ؟! اگه به دنبال شهوترانی هستند فکر نمی کنید که با عکس و فیلم بهتر به نتیجه میرسند تا یه سری نوشته که سعی شده تحریک آمیز نوشته نشن ؟!
این مطالب حدود 2 سال بدون رمز منتشر میشد در حالی که
وبلاگ خانواده برتر در کنار معایبی که داره ، در سایت ساماندهی ثبت شده و با تشخیص کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به عنوان وبسایت مفید تشخیص داده شده و در صفحه ی پیوندها ( http://peyvandha.ir/2-2.htm ) در زیرگروه سبک زندگی ثبت شده .

با رمز گذاری مطالب خواستم 2 مورد رو اثبات کنم :
1 - سعی دارم به هر طریق ممکن از مضرات وبلاگ کم کنم به طوری که کمترین مشکل و بیشترین فایده رو برای جامعه داشته باشه .
2 - همه می دونن که بیشترین بازدیدکننده های وبسایت ها از طریق جستجو در گوگل ، یاهو و ... وارد میشن . رمز گذاری مطالب مساویه با افت شدید ورودی ها از موتورهای جستجو . با این کار خواستم اثبات کنم که بحث آموزش جوانان مجرد
برای انتخاب آگاهانه همسر و ... ، و آموزش متاهلین برای حفظ خانواده و کاهش آمار طلاق ، مهم تر از بحث افزایش بازدید و احیانا کسب درآمد هستش .
موفق باشید

برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
مربوط به خانواده برتر