سلام
متاسفانه نیت خیر و خدا پسندانه مدیر این وبلاگ در تاسیس این فضا موجب بروز فجایعی توسط برخی نامردها شده .
من 3 سال در این وبلاگ حضور دارم و رفت و امد خیلی از اعضا رو دیدم و کم و بیش با بعضی از اعضا در ارتباط هستم . این مطلب رو مخصوص خانمها میگم.
خانمهای عزیز؛ خانمهای محترم ، خیلی حواستون به اقایون ، مخصوصا اقایون این وبلاگ باشه. بعضیا اصصصصلا اون چیزی نیستن که در اینجا نشون میدن. فکر نکنید همین تشخص و فهم و درک که اینجا نشون میدن در واقعیت همینجورن. 
به جرات میگم چند نفر از خانومهای همین وبلاگ با اقایون اشنا شدن و بعد از گذشت چند مدت رابطه دوستانه برقرار شده بعد رابطه عاشقانه و بعد درخواست دیدن عکس های خصوصی برای بهتر اشنا شدن!! اقاهه توی صحبتاش تاکید میکرد تو اولین عشقمی و قطعا اخری هستی. بعد همین اقا به بهانه های قد و وزن و چهره و اختلاف فرهنگ و عقاید و خانواده و ... خیلی راحت اون دختر رو میذاره کنار. بعد رفته سر وقت یه دختر دیگه در همین وبلاگ و دقیقا همون حرفا رو زده که تو اولین و اخرین عشق منی... !!! اون دختر بیچاره افسرده و منزوی و داغون شده .
دختراااا انقدر خام نباشید. سر خود و بدون اطلاع خانواده با این افراد کثیف که با احساسات و عواطف شما بازی میکنن رابطه برقرار نکنید.

خانمها نرید واسه این اقایون از شکست عشقیتون صحبت نکنید.اولش دلداریتون میدن و سنگ صبورتون میشن بعد همون اقا با توجه به اینکه قبلا ازدواج کرده بهتون ابراز علاقه میکنه!!! خیلی حواستون جمع باشه. اینجا فقط برای کسب اطلاعات و مطلع شدنه . نه بیشتر. نه به اندازه ای که با کسی ارتباط برقرار کنید.
این قسمت حرفم با اون اقاییه که در اینجا پز روشنفکری و مذهبی و با فهم و درک میدی. تویی که خودت رو علامه دهر میدونی! یا تویی که خوب بلدی با الفاظ زیبا خودت رو امامزاده جلوه بدی. بلانسبت دیگر اقایون باید بگم خیلی ... . خیلی پستی از سادگی و احساسی بودن دخترا سوء استفاده میکنی.
کاش اون خانم هایی که گرفتار مردهای این وبلاگ شدن بصورت ناشناس بیان و از تجربه تلخشون بگن تا دیگر دوستانشون گرفتار نشن .

پاسخ :
سلام
بعضی ها میگن فضای خانواده برتر با فضای واقعی فرق داره ، یا گفته میشه پسران خانواده برتر مریخی هستند یا دخترانش ... .
اگه فضای این جا مناسب به نظر میرسه تنها یه دلیل داره ، اونم عدم تائید نظرات خلاف قوانین این جاست .
این جا مثل فضای واقعی جامعه است با این تفاوت که جلوی هنجار شکنی ها تا جایی که امکان داره گرفته میشه . برای همین رد و بدل کردن راه های ارتباطی بر خلاق قوانین این جاست تا سوء استفاده گران مجال کمتری برای فعالیت داشته باشند .
عده ای میگن ما بزرگ شدیم و می تونیم از خودمون مراقبت کنیم ، یا میگن چرا اجازه تشکیل گروه یا کانال رو نمیدید و ... . مدتی قبل یه گروه سیاسی تلگرامی ایجاد شد ، بنده هم به دلایلی مخالفت نکردم . ولی به مرور زمان گروه از اهدافش دور شد و دست آخر مدیر مربوطه بنا به تشخیصی که دادند گروه رو حذف کردند .
نتیجه ای که بنده از این اتفاق گرفتم اینه که مثل سابق اگه راه های ارتباطی مسدود بشه بهتره .
موضوعی که نویسنده پست مطرح کردند قبلا هم به بنده اطلاع داده شده بود و به طرق مختلف سعی کردم به شما بگم که پشت صحنه ی وبلاگ به خوبی ظاهر وبلاگ نیست . هم پسران و هم دختران خانواده برتر ، مواظب خودتون باشید .
موفق باشید

کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (خانم های محترم ، خیلی حواستون به بعضی آقایون وبلاگ باشه) ، (۱۹۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مربوط به خانواده برتر (۵۰۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق