سلام

بارها شده که عده ای میگن ما بعد از آشنایی با وبلاگ خانواده برتر از ازدواج زده شدیم یا ترس از ازدواج در دلمون افتاد و این رو نقطه ضعف وبلاگ خانواده برتر میدونن .

بنده بر خلاف نظر چنین دوستانی ،  این موضوع رو نکته مثبت و خیلی خوب وبلاگ می دونم نه نقطه ضعف . چرا ؟!

چون عده ای نسبت به ازدواج یه دید رویایی و بهشت گونه دارند . تصور می کنن که بعد از ازدواج همسرم ؛

 همیشه بهم محبت می کنه ، همیشه با هم مهربونیم ، هر وقت خواستم میرم در آغوشش قرار میگیرم ، اگه دلم گرفت سرم رو میذارم رو شونه هاش و یه دل سیر گریه می کنم ، هر وقت خواستم ارضاء جنسی میشم ، شوهرم از اندامم تعریف می کنه ، خانمم هر چی گفتم گوش می کنه ، خانمم منو رو سرش میذاره و ... !!!

ولی وقتی میان اینجا و از واقعیات بعد از ازدواج مطلع میشن ، می بینن که اکثر تصورات و خیالات شون از ازدواج سرابی بیش نبوده . مثلا زنانی رو می بینن که از محبت نکردن شوهرشون گلایه دارن در حالی که مثلا میگن من خوشگلم و از لحاظ زیبایی مشکل ندارم !، مردانی رو می بینن که از نافرمانی همسرشون گلایه دارن ، یا خانم شون سر مسائلی مهریه 1300 سکه ای خودش رو به اجرا گذاشته ، مردانی رو می بینن که توسط همسرشون ارضاء جنسی نمیشن و ... .

چنین افرادی طبیعیه که با دیدن این مسائل از ازدواج زده بشن ، زندگی بعد از ازدواج می تونه رویایی باشه ولی ملزوماتی داره که قبل از ازدواج باید به اون توجه بشه ، پسران دم بخت باید به این نکته توجه داشته باشن که مثلا اگه یه دختر صورت و هیکل قشنگی داشت لزوما به این معنی نیست که بعد از ازدواج با اون خوشبخت خواهند شد و ... ! دختران دم بخت باید به این نکته توجه داشته باشن که نباید روی چرب زبونی و ظاهر جذاب یه پسر برای خوشبختی حسابی باز بکنند !

دختران و پسران دم بخت باید قبل از ازدواج با واقعیات بعد از ازدواج آشنا بشن و با توجه به اون واقعیات همسر انتخاب کنن ، بعد از ازدواج خوشگلی و خوش هیکلی خانم باعث خوشبختی نمیشه ، جذابیت های ظاهری یه دختر ، یه زندگی آرام و موفق رو نمیسازه ، ظاهر جذاب و حرف های عاشقانه ی یه پسر قبل از ازدواج ضامن ارضای روحی یه خانم در بعد از ازدواج نیست .

آیا این بده که یه پسر قبل از ازدواج و قبول یه مهریه نجومی به فکر این باشه که قبلا عده ای بر سر همین مهریه زندان رفتند ؟! آیا این بده که یه دختر وقتی قربون صدقه های یه پسر رو میشنوه ، قول هایی که میده ، وقتی خانمم خانمم می کنه ، وقتی حتی اسم بچه هاش رو هم بهش میگه و ... به این فکر کنه طرف مقابل داره داره دروغ میگه ؟! بده که یه دختر برای ادعای یه پسر تضمین بخواد ؟!

کسانی که میگن بعد از دیدن مطالب خانواده برتر از ازدواج زده شدیم ، باید بهشون تبریک گفت . ان شاء الله در موقعیت های جدید احساسات رو کنار خواهید گذاشت و عقلانی همسر انتخاب خواهید کرد .

یکی از راه های انتخاب درست همسر اینه که یه دختر علاوه بر شوهر ، به فکر انتخاب یه پدر برای بچه هاش باشه ، همچنین یه پسر علاوه بر انتخاب یه زن برای خودش ، باید به فکر این باشه که قراره بچه هاش رو دست چه زنی بسپاره !!!

این جاست که انتخاب ها به سمت عقلانیت پیش میره ، پسر متوجه میشه که شاید خودش بهره ای از زیبایی خانمش ببره ولی همون زیبایی چندان به درد فرزندانش نمیخوره ! یا یه دختر متوجه میشه که مثلا فلان جذابیت شوهرش برای فرزندانش کارایی نداره و چندان به دردشون نمی خوره .

بنابراین تشریح واقعیات بعد از ازدواج یکی از کاربردهای وبلاگ خانواده برتر هستش که ظاهرا در این زمینه موفق عمل کرده !!! تصورش رو بکنید افرادی که نسبت به ازدواج رویاهای شیرین در ذهن داشتند بعد از ازدواج با این واقعیاتی که در خانواده برتر مطرح شده آشنا میشدن ، چه اتفاقی می افتاد ؟

شما احتمال نمیدید که درصدی از دلایل طلاق همین تصورات رویایی هستش که دختران و پسران قبل از ازدواج نسبت به زندگی زناشویی داشتند ؟!

موفق باشید


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (خانواده برتر نابود کننده ی تصورات رویایی و خیالی از ازدواج است !) ، (۴۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۳ مطلب مشابه) مسائل پسران جوان (۱۴۶۳ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۲۵ مطلب مشابه) مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۳۷ مطلب مشابه) ازدواج فرزندان (۱۴۵ مطلب مشابه) مطالب محسن نجفی (۱۴۷ مطلب مشابه) جهت اطلاع پدران و مادران (۱۳۷ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق