من و همسرم نزدیک ۱۰ ساله که با هم آشنا شدیم . و ۵ ساله ازدواج کردیم . تفاوت خانوادگی ما از زمین تا آسمونه و اینو همه میگن .

با تمام تفاوت ها در این ۵ سال همسرم تلاش کرد که خودش رو از نظر مالی و تحصیلی به خانواده ی من برسونه. ولی هیچ جوره نمیتونه اخلاقش رو عوض کنه . خیلی زود عصبانی میشه و شدید از خودش عکس العمل نشون میده فحش های رکیک میگه در موقع رانندگی یا بحث یا ....

بازم تمام اینها برای من قابل قبوله ولی موضوعی که نمیتونم تحمل کنم محبت شدید و مسخره وارش به خانوادشه و در عوض خصومت و بدرفتاری نسبت به خانواده من. من علت اون محبت بی حساب رو میفهمم نه علت اون خصومت را.

این در حالیه که پدر و مادر من برای راضی کردن ایشون مداوم برای زندگی ما تلاش میکنن ولی ایشون حتی تشکر هم نمیکنه ولی در عوض مثلا از یک نون و پنیر خونه مادرش انقدر تشکر و تعریف میکنه که انگار تا حالا همچین چیزی ندیده!!!

یا در منزل پدر من سعی میکنه دعوا راه بیاندازه و منو تحقیر کنه. کارهایی که در خونه ی خودمون نمیکنه. حتی بعد از خروج از خونه پدرم سریع برمیگرده اخلاقش .

اگه دختر یک ساله نداشتم حتما طلاق میگرفتم . ولی ..... مشاورم به هیچ وجه نمیاد. خودمم دسترسی به مشاور ندارم در شهرم.  

تو رو خدا راهنمایی کنید. این موضوعات باعث شده یک ماهه که جامون رو جدا کردیم و تنها میخوابیم‌ من کنار دخترم و اون جدا . تمایلی به آشتی هم ندارم چون میدونم تکرار خواهد کرد. 

فکر کنم کامل بیان کردم. تنها نکته ای که یادم رفت اینه که در کل خانواده ی همسرم تعریف و تمجید از خودشون بی نهایت زیاده طوری که هر کی از بیرون بهشون نگاه کنه مسخره وار میخنده و کتاسفانه بی نهایت قربون صدقه هم میرن.جوری که من خجالت میکشم.مثلا مادرشون میگه قد و بالای پسرم رو قربون و جیگرمو عشقمو عسلمو و... مثل یک بچه ی دو ساله.


مرتبط با مادر زن:

مادر زن عقده ایم زندگی ما رو خراب میکنه

مادر زنم میگه دخترم مامانیه، آشپزی بلد نیست

مادر زنم همیشه پیگیر قیمت سکه است

بحث در مورد کادو برای رسم مادر زن سلام


مرتبط:

غر زدن، سرزنش کردن و منت گذاشتن اثر مثبتی روی شوهر نداره

چگونه شوهرداری کنیم ؟

چگونه باید شوهرداری کرد ؟

چگونه خوب شوهرداری کنیم ؟

 روش های خوب شوهرداری

روش های عالی شوهرداری

نکاتی برای شوهرداری - خانوم ها بخوانند

چطور شوهرم رو مجذوب خودم بکنم ؟

من نمیدونم چطور شوهرم رو مجذوب خودم کنم

چه کار کنم که برای شوهرم متنوع بشم ؟

چیکار کنم شوهرم بهم وابسته بشه ؟

چه جوری بلای شوهرم بشم ؟!


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۸) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در شوهرداری (۷۶۹ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج