سلام به همه شما آدم خوبها ...

این سوال من هم یه جورایی در دل هست هم این که واقعا براش جوابی ندارم. خواهش میکنم کمکم کنید ...

دختری هستم ۲۶ ساله . تو مدرسه همیشه شاگرد اول بودم. تو فامیل و خانواده نمونه بودم. درس خون بودم، خوشگل بودم، مودب و با ایمان و با کلاس و با شخصیت بودم. خانواده سطح بالا داشتم و خلاصه تک بودم تو کل فامیل ...

زمانی که هیچ کدوم از دور بری هام نمیدونستن خواستگار یعنی چی من خواستگار خوب داشتم. زمانی که هنوز ۴ سالم بود خوندن و نوشتن بلد شدم. کلی شعر و قرآن حفظ بودم و ...، بگذریم ... 

راستش رو بخواین الان که به زندگیم نگاه میکنم می بینم من از همه عقبم. از همه . با این که خواستگار بود ولی نتونستم ازدواج کنم. یا اون ها من رو نخواستن یا من نخواستم یا به دلایل بیخود به هم می خورد. 

یهو از دانشگاه افت شدید تحصیلی پیدا کردم و معدل هام داغون شد. توی بهترین دانشگاهای ایران درس خوندم و فوق گرفتم ولی با معدل های داغون و پایه درسی ضعیف. الانم توی خونه بیکار هستم. به هر دری هم برای کار زدم ولی تا الان نشده. نگاه به دور و برم میکنم میبینم تمام دوستام ازدواج کردن اونم با خیلی سرتر از خودشون. خیلی هاشون حتی بچه دارند. همشون شغل دارن و پول در میارن. 

یک سری ها مهاجرت کردند. اونم چه کسانی ؟! کسانی که از نظر هوش و سابقه تحصیل نصف من هم نبودند در گذشته. به نظر شما چطور میشه که یهو ورق برمی گرده؟ چطور میشه که یهو به خودمون میایم میبینیم نصف جوونی مون رفته و به هیچ جا نرسیدیم؟ به آرزوهامون نرسیدیم در حالی که لیاقت مون خیلی بیشتر از خیلی ها بوده؟ 

چطور میشه که یه وقت هایی همه درها به روی آدم بسته میشه؟ به نظرتون تو این سن و با این شرایط جامعه دیگه امیدی هست؟


بیشتر بخوانید ...

کمکم کنید تا احساس بی ارزش بودن نکنم

دیگه نمیکشم، دیگه نمیخوام این زندگی رو ...

همه چیزمون رو الکی و برای هیچ باختیم

سهم من از این زندگی فقط کلفتی پدر و مادرم هست

نمیدونم سرنوشتم چرا اینجوری شد ؟

سر طبیعی ترین مسائل زندگی جیگرم خونه

این که یه دختر مجرد خونه بگیره و مستقل بشه بده ؟

چطور خانوادم رو قانع کنم که سر کار برم ؟

صبح تا شب توی خونه حسرت زندگی دوستانم رو می خورم

چرا منو کسی نمیخواد؟ ، این سوال شده عقده

تنها چیزی که تا آخر عمر با منه حسرته

درد و دل یه دختر دهه شصتی

یک دخترم که در آستانه 30 سالگی دچار بحران شدم

دختر 28 ساله ای هستم که دیگه هیچ هدفی ندارم


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۳۰) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
رد کردن خواستگار (۱۲۸ مطلب مشابه) نداشتن خواستگار مناسب (۷۵ مطلب مشابه) موفقیت در زندگی (۱۰۸ مطلب مشابه) خودسازی در دختران (۴۷۷ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج