سلام.

من دختری زیر 25 سال هستم. سوال من این هست که چرا وقتی از پسری خوشت بیاد، زمانی که متوجه این توجه از طرفت میشه ، ادا اصول درمیاره و به عبارتی ازت فرار میکنه؟! اخه مگه دختره که ناز میکنه؟ لطفا نگید که اگه اون پسر هم از دختر خوشش بیاد خودش هم جلو میاد.!
یا  که این توجه از سمت دختر باید کاملا نامحسوس و به قول معروف دختر فقط باید نخ بده ! این مساله هم میدونم که پسرا دوست دارن خودشون فعال باشن و پیشنهاد از طرف خودشون باشه. اما به نظرم پسرا به هر نحوی که متوجه این توجه بشن شروع به اذیت کردن و با دست پس زدن، با پاپیش کشیدن میکنند.!
حالا از اونطرف از پسری که اصلا خوشت نمیاد ازش ،مثل سیریش بهت میچسبه! واقعا چرا باید این جوری باشه؟ خصوصا راجع به دخترها.
من به شخصه دختری هستم که معمولا زیاد به پسرا توجه نمیکنم و ارتباطم باهاشون درحد افراد عادی هست . و اصلا سمتشون نمیرم. مگر اینکه خودم کاری داشته باشم.
اما امان از روزی که از یه بنده ی خدایی خوشم بیاد. خیلی با خودم کلنجار میرم تا به اون شخص حداقل توجه خودمو برسونم   . در واقع میگم که چرا من باید این کار رو انجام بدم. ( شاید بگید مغرور، اما واقعا من معتقدم که پسرا ارزش ندارن بخدا... : | ) کافیه بهشون چراغ سبز نشون داد , اونوقت دیگه سوارت میشن .... اما باز هم در کل یه کم خجالتی هستم ( نه فقط در مقابل جنس مذکر).  همکلاسی پسر تو دانشگاه نداریم. و تو فامیل و آشناها اغلب متاهل هستند.
خلاصه بگم میخوام بدونم چرا دخترا عاشق بشن ، عشقشونو باید سرکوب کنن، چون اگه بیان نکنن میمونه تو دلشون و اگه بیان کنن، بازیچه ی پسرا میشن. ( البته همه ی اقا پسرا یه جور نیستن و بعضیاشون واقعا آقاااا هستن) ؟؟ خواهش میکنم یه پاسخ کامل و قانع کننده ، هم اقایون و هم خانوما بدید.
{ اگر توهینی به اقا پسرا شد خیلی عذر میخوام، چون من عقیدمو گفتم…}
با سپاس...

مرتبط با شکست عشقی در دختران:

یعنی به همین راحتی ولم کرد؟

من تنها و اون با یارش، چیکار کنم آروم بشم؟

تصمیم دارم تا وقتی کسی ازم خاستگاری نکرده بهش حسی نداشته باشم

به پای عشقی که فکر میکردم درسته همه خواستگارهام رو رد کردم

چرا خدا منو به پسر مورد علاقم نرسوند ؟

عاشق پسر داییم شدم ولی اون بی توجهی می کنه

عشق یه طرفه سخته واسه دختر ...

پسر مورد علاقم منو خواهر خطاب کرد

انگاری فقط اومده بود تا دلِ منو ببره

شکست عشقی برای خانم ها سخت تره

چطور بعد از شکست عشقی و عاطفی خودم رو جمع و جور کنم؟

کمک به فراموشی شکست عشقی یه دختر

اگه اون مال من نبود، چرا خدا گذاشت اینقدر وابسته ش بشم؟


برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۵۳ مطلب مشابه)