با سلام

پسری هستم 24 ساله. مشکل من اینه که از ازدواج به شدت میترسم. از عاشق شدن میترسم. وقتی دارم میبینم که متاسفانه بعضی از دخترها روابط قبل از ازدواج و حتی یه عده شون روابط جنسی هم دارن. 

از این که راستش رو نمیگن، از این که بابت مهریه پسر رو خونه خراب میکنن، کلا ترس عجیبی از دخترهای این دوره و زمونه دارم. از این که بعضی از اون ها گذشته شون رو با یه توبه کردم پنهون میکنن ولی توقع درست کردن یه زندگی آنچنانی از طرف پسرها رو دارن، از اینکه خیانت تو متاهل ها بیشتر شده ، ترس های عجیبی از آینده و ازدواج دارم، از اینکه بعضی ها اون چیزی که نشون میدن نیستند.

من چیکار کنم به این ترس ها غلبه کنم. واقعیتش الان شروع زندگی یه ریسک بزرگه و اینکه فکر میکنم زندگی خیلی هامون با این ترس ها گره خورده. راه حل غلبه بر این ترس ها چیه؟ متاسفانه فکر میکنم جامعه مون هرزه پسند شده و پسرانی مثل من جایی در اون ندارن. عجیب تر از این که توسط بعضی از دخترها مسخره هم میشن، همون دخترانی که قراره مادران آینده این سرزمین باشن.

چه جوری این ترس ها رو از بین ببرم ؟


مرتبط :

کمک کنید تا ترس از ازدواج و طلاق رو کنار بذارم

می ترسم خواستگارم بعدا با سابقه دوستی من مشکل پیدا کنه

دختر خانم ها، بهمون امید بدید تا از ازدواج با شما نترسیم

من از ازدواج می ترسم، چونکه اصلا نمی تونم به کسی اعتماد کنم

ترس از ازدواج ، یکی از مشکلات ازدواج آسان

می ترسم در خواستگاری صرفا به خاطر شرایط خوبم جواب مثبت بگیرم

ترس از ازدواج به خاطر جامعه امروزیلطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۴۹) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۵۱۱ مطلب مشابه) درد دل های دختران و پسران (۲۰۰ مطلب مشابه) رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۵۲۶ مطلب مشابه) آموزش روش های تحقیق برای ازدواج (۴۱ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج