سلام به دوستان خانواده برتر 

دختری هستم 19 ساله که از بچگی بصورت غیر علنی من و پسرخالم رو که سه سال از من بزرگتر هستن به اسم هم خوندن یعنی از بچگی هی از طرف خانواده ها و فامیل میگفتن که شما دو تا مال همین و باید در آینده با هم ازدواج کنید .

من چون بچه بودم اون زمان اصلا دوست نداشتم این حرفا زده بشه یعنی در واقع خجالت می کشیدم و به ظاهر ناراحت می شدم اما از همون بچگی ناخواسته یه حس علاقه ای نسبت به اون تو قلبم به وجود اومد .

این حرف ها و رفتار خانواده ها باعث شد یه حریمی بین ما بوجود بیاد که از همون موقع هیچ ارتباط صمیمانه ای بین ما شکل نگیره حتی به عنوان یه پسرخاله، اما کم کم این حرفا تموم شد و ما هم از اون بچگی بیرون اومدیم من همیشه حس میکردم اونم به من علاقه داره و از نگاهش اینطور میخوندم، فکر میکردم اونم مثل من خجالتیه چون شخصیتش طوری بود که زیاد با کسی صمیمی نبود و یه کمی هم مغرور تا اینکه از دو سه سال پیش من دیگه احساس کردم هیچ حسی به من نداره چون توی رفتارش حتی یه ذره هم من با بقیه فرقی نداشتم حتی با من سردتر از بقیه بود و این باعث دلگیری من شد.پیش خودم میگم اگه کسی حداقل یه ذره یه نفر رو بخواد باید رفتارش با اون صمیمانه و مشتاق باشه نه اینطوری .

هنوزم اون حرفای قدیمی هست پشت سرمون و هنوزم خانواده ها ما رو مال هم میدونن اما من فکر میکنم ایشون هیچ حسی به من ندارن. سوالم اینه که بنظر شما که یه شخص سوم هستین هم همینطوره ؟ اگه اینطور باشه برخورد من در هر صورت چطور باشه و جواب خیالبافی خانواده رو چی بدم که حتی اجازه اومدن یه خواستگارم نمیدن؟ با علاقه ای که این همه سال ریشه دوونده تو وجودم چیکار کنم؟ چطوری تکلیف خودمو مشخص کنم؟ آیا واقعا از روی ظاهر میشه فهمید؟ آقا پسرا آیا تا بحال شده به یکی علاقه داشته باشین اما نادیدش بگیرین؟ اگه بوده دلیلش چیه ؟

از این که راهنمایی می کنید ممنونم


بیشتر بخوانید ...

نشانه های علاقمندی پسر به دختر برای ازدواج

ابراز علاقه برای ازدواج (42 مطلب)

علت و انواع نگاه های پسران و دختران (+20 مطلب)

پیشنهاد ویژه ← در بخش موضوعات از مطالب " رفتارشناسی پسران برای ازدواج" رو حتما مطالعه بفرمائید


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (یه پسر میتونه به دختری علاقه داشته باشه اما نادیدش بگیره؟) ، (۳۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
ازدواج فامیلی (۷۸ مطلب مشابه) رفتارشناسی پسران برای ازدواج (۴۷۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق