سلام

با توجه به این که همه ما دیدگاه و تجربیات مختلفی تو زندگی داشتیم و داریم، می خوایم تو این پست در مورد اینکه چطوری می شه یه مرد یا زن رو خوشحال کرد صحبت کنید.

آقایون و خانوم ها؛

به نظرتون با چه چیزهای ساده ای می شه دل آقایون یا خانوم ها رو بدست آورد ؟ ساده به این دلیل که مطمئنا اگر بگید که برای خانومم یه سرویس طلا می خرم یا برای برادرم یه گوشی می خرم! شاید خیلی ها فکر کنم محبت کردن کار سختی و پس بگن نمی شه!

یه نمونه شو مثلا مثال می زنم:

اگر پدرتون چایی دوست داره، می تونید زمان بندی هاتون رو بکنید، ساعتتون رو تنظیم کنید ^_^ تا وقتی از سر کار رسید خونه، یه چای خوب از دست دخترش نوش جان کنه. چی خوشمزه تر از این ؟

یا وقتی می دونید شوهرتون دوست داره حس مرد بودنش رو تقویت کنید! وقتی می خواید یه چیز سنگین بلند کنید ازش کمک بخواید تا آقا هم کلی کیف کنه و حس کنه خیلی مرده :)

حالا اگر بخواید دل خانوم ها رو بدست بیارید چی کار می کنید یا اینکه خانوم هایی که خوشحال شدن بگم که چه اتفاقی باعث شده خوشحال بشند؟

برای اینکه راه بیافتید باز هم یه مثال می زنم:

مثلا آقا تصمیم گرفته که وقتی سر کارشه و می خواد یه استراحت یکی دو دقیقه ای بکنه، یه پیام عاشقانه برای خانومش بفرسته و می دونه که وقتی اینکارو می کنه، این حس به خانوم دست می ده که همسرش دوسش داره و سر کار هم به یادشه. البته خانوم هم باید قول بده که بیش از یه پیام یا مکالمه کوتاه انتظار نداشته باشه ^_^

و کلی چیز دیگه که قرار هر کسی بسته به روحیات و تجربیات خودش چیزهای جدیدی به بقیه یاد بده که چه چیزی باعث شده خوشحال بشه و چه کاری کرده که بقیه رو خوشحال کرده ؟

اینجا قراره راه های مختلفی که یه خانوم می تونه انجام بده تا شوهر، پدر، برادر و ... رو خوشحال کنه رو یاد بگیریم ،‌همینطور اینکه یه مرد چطوری می تونه لبخند رضایت همسر، مادر، خواهر و ... رو بدست بیاره، آشنا بشیم .

حتی از چیزهای به ظاهر خیلی خیلی خیلی کوچیک مثل نحوه سلام کردن و ... هم نگذرید و مطمئن باشید که دوستانی که بخوان ازش استفاده کنند، می تونند با کمک راهنمایی های شما یه زندگی بهتری رو داشته باشن


مرتبط :

با وجود بدی های دنیا، چطوری زندگی خودمون رو حفظ کنیم و شاد باشیم؟

چه جوری میشه شادی و لبخند و شوخ بودن رو یاد گرفت؟

میخوام شاد بشم و شادی رو به خانوادم هدیه بدم

کاوش روان برای پیدا کردن موانع شادی

بالاخره منم دختر جوونم دوست دارم گاهی شاد و سرحال باشم

چطوری خودتون رو شاد و خوشحال میکنید؟

یه ذره هم اسباب شادی ما رو فراهم کنید

نمی دونم چطور می تونم شاد و سرزنده باشم ؟

دلم میخواد دوستام رو که مامان شدن خوشحال کنم

چه هدیه ای میتونه پسرها رو خوشحال تر کنه ؟

دعوت به پروژه خوشحال سازی پدر و مادر


برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
تعامل با خانواده (۵۱۹ مطلب مشابه)