سلام 

من یه تصمیمی گرفتم به کمک راهنمایی هایی که در خانواده برتر دوستان عزیز به من دادن، مبنی بر اینکه زندگی خودمو بسازم و یک مرد کامل بشم و به جای معرفی خودم بعنوان کالا خودم رو بسازم و یک مرد عالی در نظر خانم ها بشم، به نوعی که ارتباط با من از خداشون باشه .

از دید مغرور بودن نمیگم واسه خودسازی میگم ۲۱ سال سن دارم و دانشجو حقوق، ان شاء الله اگه وکیل هم بشم پولش هم در میاد ... در کل میخوام بدونم یک آقای همه چی تموم کیه نه صرفا مال یا قیافه ، رفتارش پوشش کردارش و ...

کما اینکه ویژگی های خوب زیاد دارم، به  هر حال میخواستم بدونم معیارهای یک مرد عالی و بی نظیر در نظر خانم ها از هر  نظر مثل  مال، چهره، ظاهر، خانواده، اخلاق و ... چیه؟

چون خیلی ها مثل من گذشته سختی داشتن و میل به کامل شدن دارن، قطعا ویژگی های بدی هم داریم که میخوام نظر خانم ها رو بدونم که هم اصلاح کنم هم اگه چیزی نمیدونم که در نظر بانوان مهمه اضافه کنم که تو زندگی به مشکل نخورم .

ممنون میشم نظر بدید


مرتبط :

به چنین پسری بله میگن ؟

به یه خواستگار با این شرایط بله میدین؟

با من ازدواج میکنی ؟

پشت پرده انتخاب همسر در بعضی از پسران

آیا من شرایط ازدواج رو دارم ؟

خانم ها، پسری با این شرایط رو قبول می کنید ؟

9 مورد خواستگاری رسمی رفتم، اشکال کارم کجاست ؟

ملاک های انتخاب همسر اینده ی حمید رضا

اگه ازتون خواستگاری کنم چه جوابی میدید ؟


کاربران خانواده برتر در مورد پست (معیارهای یک مرد عالی در نظر خانم ها برای ازدواج چیه ؟) ، (۴۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (دارای ۴۴۱ مطلب مرتبط)
بررسی معیارهای ازدواج (دارای ۶۰ مطلب مرتبط)