سلام به همه ی خانم ها و آقایون گل
بنده تا پارسال در چنین ایامی می آمدم خانواده برتر و پست می خوندم و نظر می دادم و گاهی هم پست می ذاشتم. این پست رو برای خانم ها و آقایونی می ذارم که دوست دارن ازدواج بکنن و شرایط محیا نیست. بله برای من هم محیا نبود ...مسائل مالی... خانمی که مورد پسند بنده باشه نبود ... و خیلی شرایطی که همه جوونایی که دم ازدواج هستن هم من داشتم.
توکل کردم به خدا و همچنین خانم فاطمه (س) ، زمانی هم که به همسرم رسیدم گفتم که توانایی خرید خونه ندارم ... ، عروسی هم شاید نتونیم ... ، اما تمام تلاشم رو می کنم ، ایشون و خانواده شون اصلا سخت نگرفتن به بنده . نه خودشون و نه خانوادشون ، یک دفعه حرف از خونه و عروسی نزدن. همسرم ، خانم مومن و مهربونی هست. خیلی با دل من راه میاد ، منم که می میرم براش این قدر که دوسش دارم. البته منم با دلش راه میام.
باورتون نمی شه واقعا مثل معجزه شد که بنده تلاشم رو کردم و بدون کمک پدر و مادرم خونه خریدم ... ، من همیشه به همسرم میگم که خدا بخاطر گذشتی که تو کردی و ساده نگاه کردی به ازدواج این خونه هدیه تو هست در حقیقت.
البته هنوز عروسی نگرفتیم ... ان شاء الله من مطمئنم خدا پول یه مهمونی ساده رو بهمون میده دیگه حداقل ...
خانمم که میگه اصلا مهمونی نمی خواد ... ، ولی من دوست دارم براش عروسی بگیرم حتی ... ، بنده توی تهران هم زندگی می کنم ...
اینا رو گفتم بخاطر اینکه به آقایونی که میگن دختر خوب نیست ، بگم که امیدتون به خدا باشه و تمام تلاشتون رو بکنید ، هم قبل بدست آوردن همسرتون هم بعدش ... که البته بعدش مهم تره ... توی زندگی گذشت و خوش اخلاقی هم لازمه.
به خانم ها هم میگم که اگر دوست دارن ازدواج کنن باید فکر پول و خونه و چشم و هم چشمی و ماشین نباشن . ازدواج یه چیز مقدسه و خدا خودش کمک می کنه.
البته نه اینکه اگر ماشین و خونه و اینا بد باشه! موضوع اینه که اگر پسری خوبه ، فرصت ازدواج خودتون رو با آمال و آرزو های خانواده هاتون عوض نکنید.
در پناه حق باشید...


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۷۴) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۹۵ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۱۱ مطلب مشابه) ازدواج با دختر مذهبی (۵۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج