خانواده برتر به آدرس http://khbartar.blog.ir عنوانی است که به این وبلاگ تعلق دارد . فکر و ایده ی اولیه این وبلاگ بر می گردد به سال 1389 ، در ابتدا خانواده برتر در میهن بلاگ راه افتاد ، بعد مدتی به بلاگفا و تقریبا از ابتدای سال 1393 در blog.ir به همین آدرس فعلی منتقل شد .
موضوعاتی که در حال حاضر در خانواده برتر می توانید در مورد آن ها اطلاعات کسب کنید ، عمدتا مسائل مربوط به خانواده هستند . از انتخاب همسر گرفته تا مسائل تربیت فرزند و نحوه ارتباط درست اعضای خانواده .
در خانواده برتر شما می توانید سوال طرح کنید ، مطلب بفرستید و یا پست جدید پیشنهاد دهید و از نظرات سایر کاربران خانواده برتر مطلع شوید .
از ویژگی های مثبت خانواده برتر می توان به حفظ امنیت و ناشناس ماندن شما اشاره کرد . به این ترتیب که یک خانم یا آقا می تواند بدون این که شناخته شود افکار خود را در معرض نقد دیگران قرار دهد و سوالات خود را بپرسد .
خانواده برتر گاهی بی رحم است ، به این ترتیب که بعضی ها را از ازدواج زده می کند ! ماجرا از این قرار است که یک فرد در ذهن خود در مورد مسائل بعد از ازدواج رویا پردازی میکند و بهشی برای خود ترسیم می کند ، ولی بعد از مواجه شدن با نظرات کاربران می فهمد که بهشتی که در ذهن ساخته ، بعد از ازدواج انتظار او را نمی کشد !
ولی غالب اوقات خانواده برتر می تواند آموزش دهنده و باز کننده ذهن کسانی باشد که به هر دلیلی در اجتماعی شدن مشکل دارند .
آن ها می توانند بدون این که شناخته شوند نظرات خود را در مورد مسائل مختلف بیان کنند ، فرض را بر این میگیریم که آن نظر با عرض معذرت سطحی ، پیش پا افتاده و ... باشد . دو اتفاق ممکن است رخ دهد :
1 - به طور کلی نظر داده شده تائید نمی شود و یا بخشی از آن سانسور خواهد شد
2 - مورد نقد کاربران قرار می گیرد .
نتیجه چیست ؟
بدون این که شخصیت اجتماعی آن شخص خورد شود ، می فهمد که چه طرز تفکر اشتباهی داشته ، بنابراین می تواند خود را اصلاح کند و با یک شخصیت جدید ، تفکر جدیدی را به نقد کاربران بگذارد .
حالا تصور کنید چنین شخصی در فضای واقعی چنین کاری می کرد ! چه اتفاقی می افتاد ؟!
نظر دادن در خانواده برتر تابع قوانینی است که از قبل نوشته شده و کاربران می توانند در صفحه راهنما آن ها را ببینند . گاهی پیش می آید که نظری به خاطر دلایلی مختلفی اشتباها تائید شود در حالی که بر خلاف قوانین نوشته شده باشد ، در چنین شرایطی شما می توانید به مدیر تذکر دهید تا آن نظر را دوباره بازبینی کند .
موفق باشید

لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۴۹) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
واژه نامه (۱۵ مطلب مشابه) مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۵۲ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج