سلام دوستان

من دختری ۱۹ ساله هستم. حدود ۳ و سال و نیم هست که عاشق یکی از پسرهای فامیل دورمون شدم. ولی اون از علاقه ی من چیزی نمی دونه. اون آقا ۲۳ سالشه. دوستش دارم. تا حالا با کسی دوست نبودم و نیستم. مقید به واجبات و این چیزها هستم‌. تا اون جایی هم که میتونم واجبات رو به جا میارم. هدف در زندگیم دارم. خدا رو شکر خوشگلم هستم (تعریف نباشه) و دختر پاک و خوبیم.

اون پسر هم تا اون جایی که من میدونم اهل حرام و حلاله. چند روزی میشه که سربازیش تموم شده و میخوان واسه ش برن خاستگاری. من چه کار کنم؟!، یه واسطه هم ندارم که منو به اون معرفی کنه. ۱ سال و نیمه که منو ندیده، پس چطوری این شخصیت منو زیر نظر بگیره و خوشش بیاد و تصمیم بگیره بیاد خاستگاریم؟!

به خدا گفتم اگه به صلاح مونه و خوشبخت میشیم بیاد خاستگاریم و با هم ازدواج کنیم، کلی دعا کردم، کلی در خونه خدا رو زدم. اگه بره با یکی دیگه ازدواج کنه، من ضربه ی بدی میخورم، میشکنم‌. شاید بگین از روی احساس عاشق شدی و عاقلانه عاشق نشدی و سنت کم و فلان و بهمان .

میخوام بگم من از شخصیت اون پسر تا حدودی که اطلاع دارم خوشم میاد و دوست دارم باهاش از طریق خواستگاری بیشتر آشنا بشم، اگه ازدواج کرد که دیگه مهرش رو از دلم میندازم بیرون، و دیگه عاشق و دلشکسته ش نیستم.

ولی خب ... ، الان اصلا حال روحیم خوب نیست. تو برزخم، نمیدونم چی پیش میاد، من تو روضه امام حسین، به خاطر همین نیت رفتم کفش های عزاداران امام حسین رو جفت کردم. نمیخوام ریا بشه. فقط گفتم که بدونین.

یه پسر خاله دارم که فامیل نزدیک همون پسر فامیل دورمون میشه، متاهلم هستن. پارسال به بابام گفتم: میخوام برم دانشگاه آزاد درس بخونم و بابام عصبانی شد و زنگ زد به همین پسر خالم از من گله و شکایت کرد.

صبح که شد دیدم خالم بهم زنگ زده میگه: خاله اگه تو بخوایی بری دانشگاه آزاد، سندخونه تون رو هم بگذاری کمه!!!، خبر، به سرعت نور به خاله م و خانوادش رسید. اگه برم بهش بگم منو به این پسر معرفی کنه؛ شاید اون پسر منو رد کنه یا شایدم نکنه ولی همه متوجه میشن.

من چه کار کنم؟ برام دعا کنین، من تو این چند سال خواب دیدم. تعبیرخواب هام، هم نشانه ی استجابت دعاست. ولی فکر نکنم قضیه اینجور باشه. خدااایا عاقبت مون رو به خیر کن.


مرتبط:

برای دختر چادری، حضور در چه مکان هایی برای جذب خواستگار مناسبه؟

در خانواده ای بزرگ شدم که میگن خودت برو شوهر پیدا کن

کجا ها برم شوهر پیدا کنم ؟

منم باید با دوست شدن شوهر پیدا کنم؟

برای جذب خواستگاران جدید، خودتون رو تغییر بدید

چطوری جذاب باشم که خواستگار جذب کنم ؟

یه دختر از چه راهی باید خواستگار مناسب جذب کنه ؟

راهکارهای موثر در جذب خواستگار

عمل زیبایی بینی و جذب خواستگاران بهتر

قانون جذب برای جذب خواستگار و همسر

چادریم ، ولی چطور خواستگاری جذب کنم که زیاد مذهبی نباشه ؟برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۵۳ مطلب مشابه) جذب خواستگار دلخواه (۱۲۵ مطلب مشابه)