سلام

یکی از راه حل های مواجهه با مشکلات سخت زندگی اینه که روش مواجهه به مشکلات رو تغییر بدیم ، این تغییر می تونه در نحوه ی نگرش و تغییر خودمون در برابر اون مشکل و یا نقل مکان از جایی باشه که اون مشکل وجود داره . می تونه با ترک معاشرت با یه سری افراد و یا برقراری ارتباط با افرادی جدید باشه .

آیا در بحث نداشتن خواستگار هم همیشه چنین رفتارهایی داشت ؟

تلاش برای رشد اخلاقی و معنوی؛

ممکنه خدا چند گزینه رو برای شما در نظر گرفته بودند ، اما شما همه رو رد کردید . شاید بشه این طور گفت که در حال حاضر شخصی که با شما تناسب داشته باشه وجود نداره . پس طبیعتا کسی هم سراغ شما نمیاد . 

پس برای جذب خواستگاران جدید در وهله ی اول باید برای بهتر شدن خودتون از لحاظ اخلاقی و معنوی تلاش کنید، معایبی رو که می تونید برطرف کنید تا در نهایت یه تغییراتی در شما اتفاق بیافته و افراد جدیدی با شما تناسب پیدا کنن و به خواستگاری شما بیان . 

تغییر نگرش به زندگی هم می تونه باعث جذب خواستگار بشه ؛

ممکنه دختری چند خواستگار رو به دلایل 1، 2 و 3 رد کرده باشه . طبیعتا وقتی بقیه از این موضوع خبردار بشن افرادی که مثلا قد ، شغل ، وضعیت مالی و ... اون ها با خواسته های شما فرق داره رو به شما معرفی نمی کنن ، اما کافیه شما در یک تغییر نگرش ، نظرتون نسبت به اون دلایل تغییر کنه ، مثلا انتظار داشتید فلان شغل رو داشته باشه ، اما حالا میگید اگه شغلش یه چیز دیگه هم بود موردی نداره ، قبلا می خواستید همشهری خودتون باشه اما حالا میگید از شهرهای همجوار هم اگه کسی باشه بیشتر بررسی می کنم، می گفتید مثل خودم فلان مدرک رو داشته باشه ، اما حالا میگید با مدرک پایین تر هم مشکلی ندارم و ... ، حالا اگه این تغییر نگرش ها به گوش دیگران برسه ، شما می تونید منتظر خواستگاران جدیدی باشید . 

معاشرت با افراد جدید و موجه ؛

ممکنه شما با افرادی نشست و برخاست کنید که وجهه اجتماعی خوبی ندارند ، شما که خودتون مثل اون ها نیستید ، پس خواستگارانی رو ممکنه جذب کنید مجبورید اون ها رو رد کنید ! از طرف دیگه وقتی از شما تحقیق میشه ، می بینن که با چه افرادی رفت آمد دارید ! پس ... ! اما اگه با افرادی بگردید که وجهه اجتماعی بهتری دارند طبیعتا در تحقیقاتی که از شما میشه یه طور دیگه در مورد شما نظر میدن ، و چه بسا همون افراد ، خواستگاران جدیدی رو به شما معرفی کنن .

موفق باشید

مرتبط:

برای دختر چادری، حضور در چه مکان هایی برای جذب خواستگار مناسبه؟

در خانواده ای بزرگ شدم که میگن خودت برو شوهر پیدا کن

کجا ها برم شوهر پیدا کنم ؟

منم باید با دوست شدن شوهر پیدا کنم؟

چطوری جذاب باشم که خواستگار جذب کنم ؟

یه دختر از چه راهی باید خواستگار مناسب جذب کنه ؟

راهکارهای موثر در جذب خواستگار

عمل زیبایی بینی و جذب خواستگاران بهتر

قانون جذب برای جذب خواستگار و همسر

چادریم ، ولی چطور خواستگاری جذب کنم که زیاد مذهبی نباشه ؟لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۳) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۵ مطلب مشابه) مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۵۲ مطلب مشابه) فرهنگ سازی (۷۷ مطلب مشابه) مطالب محسن نجفی (۱۴۲ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج