سلام دوستان خانواده برتری

وقت تون بخیر باشه. دختری هستم ۱۸ ساله. امسال قراره کنکور تجربی شرکت کنم. یکی از دانشگاه‌هایی که مد نظرمه دانشگاه امام صادق هستش. که امروز باهام تماس گرفتند و باید یک فیلم ۱۵ دقیقه براشون بفرستم. (دور اول مصاحبه غیر حضوری هستش) ولی من به شدت استرس دارم. چون واقعاً نمی دونم چه مطالبی باید بگم و چطوری بیان کنم. من خیلی در بیان خوب نیستم و از این لحاظ میترسم که منو رد کنند.

و به شدت از سوالات واهمه دارم که چه جوری جواب بدم. می‌خواستم که اگه امکانش باشه منو راهنمایی کنید که در جواب سوالات چی بگم؟

سوالات اینها هستند: 

1 - خود را در چند جمله توصیف کنید. چه ویژگی در شخصیت شما هست که مایل به تقویت آن هستید و چه ویژگی لازم است حذف یا اصلاح شود؟ 

2 - برای رسیدن به هدف‌هایتان یا انتخاب رشته تحصیلی و شغل آینده خود با چه کسانی مشورت می‌کنید و از چه کسانی کمک می‌گیرید. چرا؟ 

3 - با توجه به رشته ای که قصد دارید در دانشگاه امام صادق (ع) انتخاب کنید و ادامه تحصیل دهید، خود را بعد از گذشت سه سال توصیف کنید. به نظر شما در طول این مدت به چه بینش ها، مهارت ها و یا امتیازاتی دست یافته اید؟ 

4 - شما در فعالیت دانشجویی قرار است برنامه‌ای تدارک ببینید. همه چیز به شما واگذار شده است (انتخاب برنامه، مناسبت، نام، تدارکات، تبلیغ، دعوت و اجرا) کدام مناسبت را انتخاب می‌کنید؟ چگونه برنامه ریزی می‌کنید؟ چه بخشی از برنامه را بر عهده می‌گیرید؟ اگر تجربه ای در دوران مدرسه داشته اید برایمان تعریف کنید.

 5 - به طور فرضی شما دوست صمیمی دارید که خانواده وی مقید به مسائل دینی و حجاب نیستند، اما دوست شما پس از مدتی آشنایی و دوستی با شما، به مسائل دینی علاقه مند می شود و از شما می خواهد وی را در این زمینه کمک کنید. شما چگونه وی را راهنمایی و هدایت خواهید کرد، توضیح دهید.

6 - نحوه مواجهه شما با مشکلات و مسائل مختلف در زندگی چگونه بوده است (درس، روابط انسانی، گرایش به معنویات و...) برای حل مسأله تان چه کردید و از چه کسانی کمک گرفتید؟ 


پرکاربردترین پست های خانواده برتر :

بهترین درسی که می تونید به یه نوجوان بدید چیه؟

بهترین درسی که در عمرتون گرفتید چی بوده؟

اگه پسری رو در رو ازم خواستگاری کرد چی بگم؟

چیکار کنیم که خواستگار بیاد برامون؟

چگونه آراسته تر و خوش تیپ تر به نظر برسیم؟

چطور خودارضایی و اعتیاد به فیلم های مستهجن رو برای همیشه ترک کردم

چی میشه که بعد از یه مدت عشق کمرنگ میشه و بعد از بین میره؟

انواع برخورد با غریزه ی جنسی در دوران مجردی

من زنم، مردهای هیز و خانم های بدحجاب رو حلال نمی کنم

چکار کنیم که ظاهر همسرمان را با دیگران مقایسه نکنیم؟

مجردها، به جای سرکوب میل جنسی، آن را مدیریت کنید

روش کسب شناخت قبل از ازدواج

چیکار کنم شوهرم بهم وابسته بشه؟

متن سخنرانی های سمینار ازدواج موفق دکتر فرهنگ

در مورد سادیسم اجتماعی


برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مسائل متفرقه (۷۵۸ مطلب مشابه)