سلام

حتما بسیار شنیده اید که اگر کسی چشم را کنترل کند و به نامحرم نگاه نکند در زندگی زناشویی به همسرش بی محبت و سرد نمیشه چون دیگه مقایسه نمیکنه که بخواد نسبت به همسرش سرد بشه .

ولی این در حالی میتونه درست باشه که در جامعه چشم ها را با دستمال و یا چیزی ببندیم که به هیچ وجه نگاه ما به نامحرمی نیفته .

حتی اگر هم چشم پاک باشیم و نگاه را کنترل کنیم بالاخره بصورت اتفاقی خواهد افتاد آن وقت اگر ببینیم زنمان و یا شوهرمان نسبت به دیگران بدقیافه ترند و حتی زیبایی ندارند آیا آن وقت هم میشه گفت اگر کسی نگاه را کنترل کند به مقایسه و چشم چرانی و طمع به زنان و مردان دیگر پیدا نمیکند ؟

بالاخره ما در جامعه زندگی می کنیم هر چه قدر هم نگاه را کنترل کنیم آن چهره های زیبا از زنان و مردان که بدون قصد دیده ایم  وقتی در مقابل نظر ما بیاید و ببینیم زنمان و یا شوهرمان آنطور نیستند آیا واقعا میشود مقایسه نکرد و نسبت به همسرمان سرد نشیم ؟

مرتبط:

چرا یه مرد متاهل باید چشمش دنبال خانم های دیگه باشه؟

چرا آقایون اعم از پیر و جوون چشم چران شده اند ؟!

آیا شوهر چشم چرون نصیبم میشه ؟

چطور میشه تشخیص داد یه مرد چشم چرونه یا کنجکاو ؟

تاثیر چشم چرانی در وفاداری به همسر

چشم چرانی و راه نجات

کنترل چشم و نگاه نکردن به نامحرم چه فوایدی برای مردها داره ؟‌

سوال از خانم ها در مورد سختی کنترل چشم در مردان

چطور نگاهم رو توی یه شهر پر جمعیت کنترل کنم؟لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۲۲) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۵ مطلب مشابه) مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۵۲ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج