سلام و عرض ادب خدمت دوستان خانواده برتر

راستش من توی موقعیتی گیر کردم که واقعا نمیتونم با دوستانم در موردش مشورت کنم چون قطعا منو سرزنش میکنند و بهترین گزینه رو مطرح کردن سوال در این سایت دونستم که همه بی طرف هستند و موضوع رو بهتر می سنجند.

دختری 19 ساله و دانشجو هستم، موضوع از این قراره که دوست صمیمی من در مورد علاقه ش به یکی از پسرهای دانشگاه شون (هم کلاسی) برام گفت و پیج اینستاگرامش رو به من نشون داد . در واقع با هم دوست نیستند و اون پسر هم رفتار خاصی مقابل دوستم نداشته به گفته خودش.

من خودم دانشجوی تهرانم ولی دوستم شهر خودمونه. چند ماه پیش  تولد دوستم بود تو کافی شاپ و چند نفر از همکلاسی هاش از جمله اون آقا اومده بودند و من از همون روز که عکسش رو دیدم ازش خوشم اومده بود ولی به روی خودم نیاوردم.

خلاصه بگم توی کافی شاپ که بودیم از تفریحات مون، ورزش و ... صحبت میکردیم و اون آقا هم همراهی میکرد و فردا شبش تو اینستاگرام منو فالو کرد. از اون روز گه گاهی سر مناسبت های مختلف بهم پیام میدیم و تو این مدت ایشون دو بار اومدن تهران و با گروه کوهنوردی که من عضوش هستم و بهشون پیشنهاد کرده بودم رفتیم کوهنوردی.

ولی تا به الان بهم ابراز علاقه مشخصی نکردیم. مشکل من اینجاست که آیا  این مسئله رو باید به دوست صمیمیم بگم یا خیر. واقعا هم نمیخوام دوستی 12 ساله مون سر همچین موضوعی به هم بخوره و در عین حال هنوز وضعیت منو اون آقا هم مشخص نیست با وجود علاقه زیادی که نسبت بهشون دارم.

روی هم رفته شاید این قضیه خوب به نظر نرسه ولی سعی میکنم خودم رو جای دوستم بذارم. با خودم میگم احتمالا اولش یه کمی دلخور بشه ولی در نهایت درکم میکنه.

خواهشم از دوستانی که خوندند اینه  که خودشون رو جای من بذارن و بگن که در چنین شرایطی باید چه واکنشی داشت که به قول معروف نه سیخ بسوزه نه کباب؟!، راستش از این میترسم که اگه الان دوستم رو در جریان نذارم ممکنه وقتی رابطه من و اون آقا جدی تر شد دوستم بفهمه و بیشتر دلخور بشه.

از دوستانی که وقت میذارند برای پاسخگویی خیلی ممنونم چون این موضوع واقعا برام مهمه


مرتبط:

مدیریت روابط با دوستان نامناسب بدون قطع ارتباط

صمیمی نشدن با همکار، کاری خلاف اخلاق محسوب میشه؟

با کسی که در دوستی افراط میکنه چطور بایدبرخورد کرد

صمیمی بودن خواستگارم با دخترهای دیگه اعصابم رو به هم ریخته

مدیرم به شدت داره باهام صمیمی میشه و من میترسم

چرا نمی تونم دوستان صمیمی خودم رو نگه دارم ؟

دیگه نمیخوام دوست صمیمی داشته باشم

داشتن یه دوست واقعی و صمیمی برام شده عقده

22 سالمه ولی نتونستم یه دوست صمیمی برای خودم پیدا کنم

هیچ وقت نفهمیدم که چرا دیگران با من صمیمی نمیشن

کسی که بعد از 5 سال تونستم باهاش صمیمی بشم حالا...

در برخورد های اول با کسی نمیتونم صمیمی بشم

خیلی به ندرت دوست صمیمی پیدا میکنم

چرا هیچ دوستی که وفادار باشه ندارم؟

یه دوست صمیمی داشتیم که اونم تو زرد از آب در اومد


برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ دعوت از دوستان برای مشارکت در بحث ↓
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
روابط اجتماعی دختران (۲۵۳ مطلب مشابه)