وقتی دختران و خانواده های دختر دار، سخت گیری های (نا به جا، کاری به به جا ها و درست ها و به حق هاش ندارم) میکنن باعث میشن که پسرها هم کم کم از فکر ازدواج در بیان و بیشتر به دوستی فکر بکنن.

بعد یک دختر هم که نمیتونه خیلی به نیازهای عاطفی و جنسیش بی توجهی بکنه بلاخره بعضی ها راه سرکوب رو مثل پسرهای خوب در پیش میگیرن ولی عده ای هم  وا میدن و میرن سراغ دوست پسر.

دوست پسر هم که سوء استفاده میکنه و خداحافظ و دختران از این عاشق و فارغ شدن ها بیشتر ضربه میبینن . 

بنابراین نتیجه این میشه که هر چقدر خانواده های دختر و خود دخترها در ازدواج سخت بگیرن اول و یا بیشتر ضررهاشون به خودشون میرسه، چون مجبورن بیان این طوری خودشون رو در قالب ازدواج سفید عرضه بکنن مفت. و یا اینکه بمونن در خونه و تا ابد عذاب بکشن، البته این عذاب به پسرها هم میرسه ولی الان خطاب به دخترا بود . 

کلا هم ما پسرها، هم دخترها باید از این دنیای چرتی که برای خودمون ساختیم خارج بشیم و یا بریم سراغ روابط متعدد و نامشروع که طبیعتا آسیب زیادی داره و درست نیست ،یا اینکه بریم ازدواج کنیم که باید در این حالت یه مقدار یا خیلی از رسوم و عرف های غلط رو بذاریم کنار، یا اینکه باید سرکوب کنیم و لج بکنیم.

میگن بچه لج میکنه و شلوار خودش رو خیس میکنه، الان کاری که خیلی از دختر و پسرهای پاکدامن انجام دادن اینه کلا ازدواج نکردن رو به ازدواج کردن ولی از یک سری فانتزی ها و شروط خودشون کوتاه نیومدن ترجیح دادن !!!

واقعا امیدوارم خداوند به داد ملت ما برسه

ارسالی از "اسقف اعظم"


مرتبط :

واقعا این همه سخت گیری والدین لازمه ؟

نکنه بخاطر سخت گیری هام از سن ازدواجم بگذره ؟

سخت گیری در مسائل اعتقادی برای انتخاب همسر

چطور به خانوادم بگم که در مورد خواستگارام کمتر سخت گیری کنن؟

پسر سخت گیری در امر ازدواج هستم

دختری 27 ساله ام که پدرم در ازدواجم سختگیری میکنهلطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۲۰) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۵ مطلب مشابه) مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۵۲ مطلب مشابه) ازدواج فرزندان (۱۶۶ مطلب مشابه) قبل از ازدواج لازم است بدانید (۲۹۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج