سلام دوستان

ماجرایی که تعریف میکنم حقیقت تلخیه که برام اتفاق افتاده و منو خیلی ناراحت کرده؛

من دختری ۲۶ ساله هستم، کارشناس ارشد هستم و از روابط غیر رسمی و دوستی دوری میکنم. چون حس میکنم آرامش بیشتری دارم و  با اینکه ۶ سال مستقل و بدور از خانواده زندگی کردم به این مسائل نه فکر کردم و نه اجازه دادم وارد زندگیم بشه.

تا اینکه بخاطر یه بحران تو زندگیم و فشار روحی شدید پام لغزید و از اون شخصیت محکم دور شدم. یه روز یه پیشنهاد آشنایی بهم شد و پذیرفتم. البته شرایطی گذاشتم برای این آشنایی مثل رعایت حد و حدود و مسائل اخلاقی ... ، اما بی فایده بود چون سر این خط قرمزها کلی بحث داشتیم. آخرش هم به این ختم میشد که حتما توی گذشته ت خطایی داشتی که از این مسائل دوری میکنی ! 

اوایل به نظر می رسید که پسر مقیدیه، اما بعد از این طرز رفتارش بهش شک کردم، اینکه از جنس دختر بیزاره و اینکه توی حرفش جسته گریخته متوجه شدم که قبلا یک رابطه کامل تجربه کرده و شاید برای همین به همه چیز مشکوکه... اینو دیر متوجه شدم وقتی کار به بحث های تندی رسید که توش طرز حرف زدنش فوق العاده زشت و زننده شد! ولی بعدش عذر خواهی کرد. 

خواستم تموم کنم این رابطه رو ... عذاب وجدان شدید گرفتم . از خودم که خودم رو تو این شرایط گذاشتم بیزار شدم. بهش گفتم ما مناسب هم نیستیم اما به هر دلیلی وابسته شده بود. خانواده م متوجه شدن البته نه پدر و مادرم، خیلی ناراحت کننده بود. نه خودم انتظار این اشتباه و داشتم نه اطرافیانم .

تنها مشکل ما هم همون خط قرمزها بود. بعد از اینکه به خواستش تن ندادم مثل گرفتن دست و ... به طرز عجیبی مصرتر شد. با وجود اینکه نزدیک ۷ ماهه که ازش دوری میکنم اما همچنان پیگیر منه با زنگ و پیام و یا اومدن به محل کارم آرامش رو ازم گرفته!! از طرفی میدونم آدم عصبیه و به محض اینکه تند باهاش صحبت کنم تو محل کارم آبروریزی میکنه. میدونم که هر چیزی تاوانی داره و باید هزینه ش رو بدم... و برای این اتفاق هیچ بهونه و توجیحی ندارم. اما خودم از کارم و از رفتارم شرمنده و پشیمونم. 

تصمیم گرفتم دوباره قوی و محکم بشم و هرگز دوباره پام نلغزه نه بخاطر آبرو ریزی و ... ، بخاطر آرامش خودم. اما ول کن نیست. حس میکنم مقاومت من و اینکه خودم رو انقدر کوچیک نکردم باعث اصرار کردنش شده، اما چطور دست از سرم بر میداره؟ 

کمکم کنید لطفا


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (چکار کنم تا دست از سرم برداره ؟) ، (۲۷) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۲۵ مطلب مشابه) رد کردن خواستگار (۱۰۶ مطلب مشابه) اصرار بر خواستگاری (۲۹ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج