سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
بنده پسری 25 سالم که مدت 2 ساله به یکی از هم کلاسیهام علاقه مند شدم و بعد کلی تحقیق متوجه شدم که واقعا کیس مناسبی هستن. همین شد که از دو سال پیش پیگیر این ماجرا بودم.
ابتدای شروع علاقه مندی با ایشون رو در رو صحبت کردن و خیلی راحت خواستمو بیان کردن، ایشون خشکشون زد و با خجالت گفتن:(( چی بگم آخه ؟ شوکه شدم. انتظار همچین حرفی رو نداشتم و ...))
من گفتم فکراتونو بکنید و بهم بگید. دو ماه گذشت ، بعد بهشون پیامک دادم که واقعا علاقه مندتونم و کلی حرف و آخرش نتیجه رو خواستم، جواب دادن که شما خیلی پسر خوبی هستی و درس خون و کاری و مودب و ... ولی من قصد ازدواج ندارم. 

من کلی اس ام اس فرستادم تا بالاخره بعد چند روز گفتن تماس بگیر تلفنی صحبت کنیم. من زنگ زدم بهشون و بعد کلی تعارف تیکه پاره کردن ایشون شروع کردن از خودشون و زندگیشون تعریف کردن که به چه چیزی علاقه داشتن و از این جور حرفا تو همین ارتباط تلفنی بهم گفتن از خودتون بگین و منم شروع کردم یه سری مسائلو گفتم ولی آخر بحثمون به من گفتن که بیخیال این قضیه بشم . منم گفتم الان باشه ولی بعد فارغ التحصیلی دوباره برمیگردم سراغ خونه اول.
تا اینکه الان دوتامونم فارغ التحصیل شدیم و من کار میکنم و خدا رو شکر وضع مالیم خوبه و شدم مدیر تولید یه شرکت خصوصی. این قضیه رو دوباره از سر گرفتم دو سه تا دکلمه عاشقانه خوندم و فرستادم به تلگرامشون و ایشون کلی تعریف و تمجید کردن و کم کم بحثو کشوندم سر همین مساله ازدواج که من می خوام بیام خواستگاری رسمی.
ایشون خیلی محترمانه میگن نه و قبول نمیکنن . حتی مادرم با هاشون صحبت کرد ولی ایشون می گن نه و علتشو هم نمیکن. همینجوری من توی تلگرام بهشون پیام میدم و ایشون جوابمو نمیدن ولی تمام پیامامو میخونن تا این که دیروز جواب دادن که من ناراحت میشم شما انقد خودتونو اذیت می کنین.
موندم اگه من مزاحمم چرا بلاکم نمیکنن، چرا پیامامو ندیده نمیگیرن، چرا انقد با احترام باهام حرف میزنن ؟!
استراتژی من اینه که هر روز بهشون پیام تلگرامی میدم و حرفای عادی می زنم ، مثلا با شوخی میگم: ( این رمز دلتونو هک میکرم چی میشد؟) از این جور حرفای با نمک ولی عاشقانه.
به نظر شما دوستان فاز این خانم چیه، چرا نمیتونن به راحتی از شر من خلاص شن؟ این که منو به راحتی دک کنن که کاری نداره. پس چرا باز بهم اهمیت میدن؟
شرمنده اگه طولانی بود
ممنون از دوستان سایت خوب خانواده برتر

مرتبط :

دختران گرامی، لطفا موقع جواب "نه" دادن به پسر، ادب رو رعایت کنید!

می خواستم به دختری ابراز علاقم کنم که مغرورانه و قلدرانه جوابم رو داد

روش جواب منفی دادن به خواستگاری مستقیم از دختر

چرا آقایون علت جواب نه رو نمی پرسند؟

ممکنه الان از جواب ردی که بهم داده پشیمون شده باشه ؟

تا از کسی جواب قطعی رد نشنیدیم یه خواستگاری دیگه بریم یا نه ؟

چطور به پسری که خیلی دوستم داره جواب رد بدم ؟

وقتی یک پسر خواستگاری میکنه چه جوابی بدیم؟

رفتم خواستگاری، نه جواب مثبت دادن نه منفی

اگه جواب رد شنیدید نفرین نکنید

دختر مورد علاقم جواب درستی نمیده

نه میتونم جواب منفی بدم نه مثبت


برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۶۸ مطلب مشابه) رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۵۸۰ مطلب مشابه) رفتارشناسی دختران (۴۵ مطلب مشابه)