با سلام خدمت دوستان خانواده برتر

من یک پسر ۲۳ ساله هستم ، بیش از یک سال هست پست های دوستان رو دنبال میکنم و از نظرات کاربران استفاده میکنم و میخوام که منو تو این مشکلی که میخوام بگم راهنمایی کنین .

من کارشناسی ترم آخرم و قرار برم سربازی، بعدش دنبال کار بگردم ( با پول خودم ماشین و خونه ندارم اما با شناختی که از خودم دارم و با توکل به خدا میتونم جور کنم ) که اینا مقدمه ازدواج هست ( چون معتقدم باید پایه زندگی آماده باشه بعد برم خواستگاری ). اما مشکلم ؛

تو این دوره چند ساله کارشناسی که تو دانشگاه دولتی بودم و با هیچک دوم از دخترها حتی سلام هم نمیکردم و ارتباط نداشتم ( البته نه اینکه بی ادب باشم فقط اگه خیلی ضروری بود باهاشون حرف میزدم )، یعنی تا ضرورت ایجاب نمیکرد حرف نمیزدم (خیلی از دوستان من با دختران شوخی میکنن و خیلی راحت و بدون استرس حرف میزنن اما من وقتی با یک دختر روبرو میشم که حتی دوسش هم دارم بیشتر معذب و خشک میشم و البته مغرور انگار نه انگار که دوسش دارم). 

تا حالا هم نتونستم به کسی پیشنهاد بدم چون اعتماد به نفسم پایینه و از نه شنیدن میترسم ، از شما راهنمایی میخوام که چطور میشه این حس استرس و خجالت از برقراری ارتباط با جنس مخالف رو کاهش داد ؟

تشکر

گیتاریست


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (کاهش استرس و خجالت از برقراری ارتباط با جنس مخالف) ، (۲۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۷۶ مطلب مشابه) روش های اجتماعی تر آقایان (۸۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق