سلام به دوستان گل

بچه ها، یه سوال ازتون داشتم. شما یه دختر سرسنگین و در عین حال اجتماعی و خوش اخلاق رو چه جوری تعریف میکنین؟

من خودم اهل بگو و بخند و سبک بودن و ... با پسرهای نامحرم نیستم، حالا چه تو دانشگاه و چه تو فامیل و اگه بخوام این کار رو بکنم احساس بی ارزش بودن بهم دست میده و احساس پوچی میکنم. ولی باهاشون خوش برخوردم و بهشون احترام میگذارم و گاهی اوقات اون ها شوخی میکنن و منم گاهی اوقات شوخی میکنم (ولی نه همیشه، شوخی بدم نمیکنم)

با دوستان و فامیل شوخی میکنم و میخندم ( البته به جا، نه همه جا، و نه هر زمان)، همیشه یه لبخند کوچیک بر لبام دارم. حجابمم کامله و جلف نیستم ولی خوش سلیقه و خوش تیپم، آرایش هم نمیکنم. (حالا کاری هم به آرایش و اینا هم ندارم، فقط بحث نکنین). هنر آشپزی و دسر و ژله و خانه داری و ... دارم.

اجتماعیم، ولی پرحرف نیستم، کم حرفم نیستم. تو خونه شیطونم، تو دانشگاه شیطون نیستم ولی تو مهمونی ها نه خیلی آرومم و نه خیلی شیطون. یه چیز بین این دو ... . نمیتونم ساکت بشینم یه جا و کم با کسی حرف بزنم. ولی آدم محافظه کاری هستم، هر حرفی رو واسه کسی نمیزنم. کلا موفقیت هام و زندگیم به خودم مربوطه و دخالتم نمیکنم.

به خدا قصد تعریف از خودم رو ندارم و تاییدم از کسی نمیخوام، و فقط راهنمایی میخوام ، به اندازه کافی هم اعتماد به نفس دارم. فقط این ها رو گفتم که شما خصوصیاتم رو بشناسین و بر اساس اون راهنماییم کنین. 

من خودم اینجور راحتم، نمیتونم آروم و ساکت باشم، ولی پرحرف و سبک ولیم هم نیستم. به نظرتون من چه شخصیتی دارم ؟ به نظرتون شخصیتم خوبه ؟ اگه نقطه ضعفی دارم بهم بگین تا خودم رو اصلاح کنم.

صرفا جهت اطلاع!!! ذکر خصوصیات، فقط واسه اطلاع شما از شخصیتم بود. فقط همین!


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
تعامل با خانواده (۳۴۴ مطلب)
روابط اجتماعی دختران (۱۵۱ مطلب)
نوع رفتار در دانشگاه (۸۶ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (تعریف شما از دختر سرسنگین، اجتماعی و خوش اخلاق چیه ؟) ، (۵۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید