دوستان خیلی کوتاه میخوام توضیح بدم که با دختری که وضع مالی خانوادگی ضیعف تری از شما داره ازدواج نکنید. به هیچ وجه چون این کار یک اشتباه بزرگه.

حالا منظورم چیه؟ برید با دختر پولدار ازدواج کنید برای تیغ زدن؟ نه اصلا

فقط با دختری ازدواج کنید که نه تنها هم سطح شما نیست بلکه وضع مالیش یه کم فقط یه کم از شما بهتره . 

اگه شما یک میلیون حقوق دارید اون یک میلیون و پنجاه هزار تومان حقوق داشته باشه (اگه میخواید زن شاغل بگیرید و طبق حقوق برابر و غربی ازدواج کنید)، اگه اسلامی هم ازدواج میکنید اگه بابای شما ماهی دو میلیون تومان حقوق داره برید با دختری که باباش ماهی دو میلیون و دویست تا پانصد تا سه تومن حقوق داره ازدواج بکنید .

به خاطر اینکه بعضی از دختران اگه وضع مالی پایین تر از شما داشته باشن و ضعیف باشن نه تنها بر خلاف تصور عموم کم توقع تر و مناسب شما نیستند، بلکه هم کلاس گذاشتن ها و عرف و رسوم غلط و رایج جامعه رو ممکنه به جا بیارن مثل مهریه بالا و ... ، هم هیچ جهیزیه ای برای شما نمیارن و هم از شما به عنوان یک فرشته نجات (هم پدر خوب و هم شوهر خوب! توقع خواهند داشت و از شما انتظار دارن اون رو به تمام آرزو های دیرینه شون برسونید و فقط فکر کندن از شما هستند و دهن شما رو به معنی واقعی کلمه ... میکنن)

بنابراین بهترین پیشنهاد اینه که وضع مالی دختر یه مقدار نه خیلی زیاد از شما بهتر باشه و این طوری دختر دیگه به شما به چشم فرشته نجات نگاه نمیکنه بلکه یک شریک و همدم زندگی که نیازهای هم رو رفع میکنید برای هم و عاشفانه زندگی میکنید 

یا یک پله از این پایین ترش اینه که برید با یکی هم سطح خودتون ازدواج بکنید اما به هیچ وجه پایین تر خیر.

ارسالی از "اسقف اعظم"


پیشنهاد :

انواع کفویت در ازدواج ← کفویت اقتصادی

چگونگی بحث در مورد ریز مسائل مالی در خواستگاری

به دختری علاقمند شدم که از نظر مالی سطحش بالاتره

دوست دارم همسر آیندم تحصیلات و وضع مالی بهتری داشته باشه

عاشق دختریم که نظر مالی ،فرهنگی و اجتماعی هم تراز نیستیم

ازدواج با پسری که از لحاظ مالی و تحصیلی سرتره ، چه مشکلاتی داره ؟

به خاطر مشکل مالی می خوام از پسر مورد علاقم فاصله بگیرم

در ازدواج ،به وضعیت مالی طرف مقابل تا چه حد توجه می کنید ؟

خانواده همسرم در حد نامتعارف انتظار کمک مالی ازم دارن

قصد ازدواج بدون داشتن کفویت های مالی و فرهنگی

میشه با ازدواج با دختر پولدار به پول رسید ؟

پدیده ای عجیب در تهران ، ازدواج با دختران بسیار پولدارنکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (به هیچ وجه ازدواج نکنید با دختری که وضع مالی ضعیف تری از شما داره) ، (۱۰۸) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
رفتارشناسی پسران برای ازدواج (۵۰۷ مطلب مشابه) رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۴۸۹ مطلب مشابه) قبل از ازدواج لازم است بدانید (۲۸۰ مطلب مشابه) مسائل مالی در خواستگاری (۱۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج