سلام

دختری حدودا بیست و دو ساله هستم، جدیدا خواستگاری داشتم که بسیار به ملاک های من نزدیک بودن اما طی تحقیقاتی که داشتیم متوجه شدیم که علی رغم خانواده و پدر و مادر خوش نام و با آبرویی که داشتن متاسفانه دو تا از خواهران ایشون مشکل اخلاقی داشتن ( احتمال ادامه دار بودن این مسئله وجود داره چون یکی از خواهراشون به خاطر همین مسائل در دوران عقد طلاق گرفتند و کاملا از خانواده جدا و مستقل زندگی میکنن).

این مسئله برای خانواده ما به خصوص پدرم خیلی مهمه چون ما در شهر کوچکی زندگی میکنیم و این گونه مسائل پذیرفته نیست و همه تقریبا همدیگi رو میشناسن، این در حالیه که این آقا و بقیه ی اعضا هیچ مشکلی ندارن، من خودم معتقدم که هیچ کس نباید قربانی اشتباهات دیگران باشه ولی از طرفی هم نقش خانواده هم نمیتونه نادیده گرفته بشه و ممکنه مشکلات زیادی رو به همراه داشته باشه، به نظر شما این درسته که موضوع به این مهمی رو نادیده بگیرم و با وجود نارضایتی نسبی پدرم به ایشون جواب بدم؟ (پدرم جواب آخر رو به خودم واگذار کردن) آیا استخاره میتونه کارساز باشه؟ 

ممنون


مرتبط :

چکار کنم که توی دل مادر خواستگارم جا باز کنم ؟

از نظر مادر خواستگارم، چون از همشهری هام بدی دیده، منم بدم!

اگه یکی از اعضای خانواده خواستگار معتاد باشه ، ندیده ردش میکنم

چرا خانواده پسر بعضی مواقع بهونه های الکی میگیرن!

مادر پسر مورد علاقم اعتیاد دارهبرای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۷۹ مطلب مشابه) ازدواج فرزندان (۱۷۴ مطلب مشابه) رفتارشناسی پسران برای ازدواج (۶۴۴ مطلب مشابه) رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۵۸۵ مطلب مشابه)