سلام
کلاس زیر، یک کلاس توحیدی است که توسط استاد بزرگوار، استاد اصغر معظم برگزار شده است. مطمئنا همچین کلاسی رو تو هیچ مدرسه و دانشگاه و سخنرانی و ... ای نمیتونید با این کیفیت پیدا کنید. اگه پیدا کردید عاجزانه خواهش دارم که به من هم معرفی کنید. چون مطمئنم نمیتونید پیدا کنید.
معرفی استاد:
استاد معظم، استاد دانشگاه هستند و حدود 27 28 ساله که تو وادی توحید عملی و حدیث دلدادگی، به صورت جدی کار میکنند (جدای از فضای دانشگاه) . البته آخوند و ... هم نیستن.
چند سالیه توی شهرستان نجف آباد، کلاس توحید عملی و حدیث دلدادگی رو برگزار میکنه و شلوغ ترین جلسه ی شهرستان رو داره که هر هفته 2 جلسه برگزار میشه و رایگان هم هست و حدود 600 نفر هم می آیند و واقعا برکات زیادی برای همه ی ماها داشته.
توی این جلسه ذکر و دعا و ورد و ... به کسی داده نمیشه. همش بر پایه ی عمل خود ماست. پس اگه دنبال ذکر یا چیزی هستید که خوب تر بشید، اینجا دنبالش نگردید. هر چی عمل کنید، همون قدر هم براتون مفیده.
قبلا توی شهر نجف آباد از طرف برخی حضرات، مشکلاتی برای جلسه پیش آمد و سعی در تخریب شخصیت ایشون کردند و با تهمت و آبروریزی و ... اما نتونستند کاری بکنند. ( اکثرشون هم آخوند بودند که گیر دادند ولی چون از طرف استاد دعوت به مناظره ی رو در رو و جلوی مردم شدند، پس کشیدند و نیز در یک مورد که کار بالا کشید، دادگاه روحانیت اصفهان حق رو به استاد دادند و تذکرات جدی به یک روحانی دادند که طرف جلسه آفتابی نشه ... بگذریم...) ، و این که ایشون حکم تفسیر نهج البلاغه رو از رهبری گرفتند.
جلسه ی زیر، از مقدمات خیلی ابتدایی این کلاسه. که براتون تهیه کردم و میذارم.
امیدوارم عاقلانه گوش بدید :
حجم تقریبا 70 مگابایته که اگه واقعا حجم زیادی نیست و می ارزه گوش بدید.

مرتبط:


در مورد ارتباط با خدا:

احساس میکنم سیم ارتباطیم با خدا قطع شده

هیچ وقت از خدا نا امید نشید

نا امیدی نتیجه امیدوار بودن به غیر خداست

آیا برای خدا بی ارزشم ؟

من از خدا یه معجزه می خوام

این جور قرار گذاشتن ها با خدا خوبه ؟

خدا فدات شم

خدایا، خیلی دوستت دارم

تجربیات شما از امدادهای خدا در موقعیت های سخت

وضعیت خوبی ندارم ولی امیدم خداست

به خدا خوش‌ بین باش

خوبه که خدا رو دارم

کافیه همه چیز رو بسپاریم به خدا

چطوری خدا رو تو زندگی اصل قرار بدیم ؟

چه جوری دلم و متصل کنم به خدا ؟

بیاید یه خورده بنده با معرفتی برای خدا باشیم

در مورد خدا برام حرف بزنید

قلبم شده جایگاه مهر خدا

پله پله تا ملاقات با خدا

باید چیکار کنم تا خدا تو زندگیم پر رنگ تر شه؟

من دوست دارم خدا رفیقم باشه

خدایا داده و نداده ات رو شکر

دقیقا نمیدونم چی شد که مشتاق خدا شدم

قدر سلامتی تون و بدونید خدا رو هم شکر کنیدلطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۲۴) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۱۵۹ مطلب مشابه) مطالب کاربران (۷۹۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج