آیا تا حالا به شعرهای مثلا حافظ و سعدی و...دقت کرده اید که چقدر شاعرانه و با طبع گرم عاطفی در مورد تارهای مو (زلف) شعر سرایی کرده اند؛ همون زلف هایی (موها) که امروز زنان خیلی راحت در دنیا لختش می کنند و در ایران هم زنان در خیابان چند تا تارش رو از زیر روسری بیرون می آوردند:
به کمند سر زلفت نه من افتادم و بس
که به هر حلقه موییت گرفتاری هست  "سعدی"

زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم
ناز بنیاد مکن تا نکتی بنیادم         "حافظ"

شاید عده ای هم تفسیر عارفانه بیارند برای ابیات بالا اما بعضی همون ظاهر لفظ رو تفسیر میکنند...
خداوند خودش زن را آفریده است و تنها او می داند چه زیبایی و کشش بی نهایتی در لابلای تارهای موی زن موج میزند به همین دلیل است که سازنده آن (خدا) پوشاندن آن را سفارش نموده است.آیا تا به حال برای جذابیت و اهمیت موها دقت کرده اید که زنان طبق خلقت خداوند کچل نمی شوند (مگر کاملا استثنا) و هر مردی مثلا حاضر است که زن نابینا یا دماغ گنده یا حتی فلج را خواستگاری نماید اما تصور زن کچل اگر غیر ممکن نباشه خیلی سخت است.
دسته ای از زنان به کشش و زیبایی موهای رها پی برده اند اما از روی ناز و خود شیرینی الکی میگویند مردی که با چهار تار موهای زن تحریک میشه بیمار جنسیه.
بعضی دیگر نمی تونند باور کنند که موهای زن حتی زیر روسری چند تارش بیاد بیرون بازم جذابه. بله نمی دونند چون مرد نیستند هنوز پی به جذابیت موها نبرده اند. بدیهی است شاعران مستقیما شاید از تحریک جنسی موها سخن نگفته اند (به دلایل مختلف) اما خوب فرض کن منظورشان تحریک کنندگی موها نبوده اما هر آدم عاقلی میدونه موهایی که آن همه بیت شعر دربارش سروده اند نمیتواند بدون کشش جنسی یا عاطفی باشه!!!.اگر شاعران قبلی موهای امروزی رو می دیدند چه می گفتند؟همان موهایی که رنگ می شوند و از زیر روسری میان بیرون و با مانتوی کوتاه یا جلو باز ترکیب می شند و قلب بعضی مردها را کباب میکنند(حتی با یک نگاه ناگهانی) معاذ بالله.
اگر موها آنقدر در جذابیت تاثیر نداره آن همه تجارت رنگ مو برای چیست؟یا انواع مدل موهای خانمه ا... وقتی جذابیت داره یعنی جذابیت جنسی و عاطفی داره دیگه.
ببینید خانمها می دانید چرا بعضی مردان، موهای زن براشون عادیه؟ چون چهار تار مو از بس در دسترس هستند فراموش شده اند. تابلو هست تو چشم هست همیشه قدرشو نمی دانند.احساس قوی ندارند مانند شاعران؛ از معجزه چهارتا تار موغافل هستند در امر ازدواج ؛زیرا یا سردند و یا باز جذابیت خفته در لابلای موهای همسر را کشف نکرده اند. زنانی هم هستند که پی برده اند به کشش موها در تحریک عاطفی و جنسی و از همین مورد بهره می برند برای جذب دوست پسر یا مردان هرزه (معاذ الله). بعضی زنان هم که در خیابان موهایش را زیر روسری بیرون می آورد تا موهای رنگ شده یا زیبایش را به رخ زنان همجنس خودش بکشد.البته زنانی هم هستند که تنها برای خودش موها رو بیرون میزنند از زیر روسری(می گوید برای دل خودم!!!! که ما فرض کردیم راست میگوید).

خانم ها چند تار سیم های برق رو نظر بگیرین چقدر نازک هستند اما راحت آدم ها را از پای در می آورند یا شوکی الکتریکی درد آور بهش وارد می کنند.چرا دو تار سیم نازک این گونه خطر دارند؟ چون این دو تا سیم چند به یک منبع و نیروگاه فشار قوی برق متصل هستند حالا چهار تار موی بیرون آمده زن هم وصله به یک منبع و نیروگاه عظیم میل جنسی و عاطفی که اون نیروگاه تیپ و بدن زن هست!!!. تازه سیم های برق تا با دستان لخت بهش دست نزنی خطری نیست اما چهار تار موی زن چی؟ از دور یا حتی در عکس و فیلم نگاهش کنی از دور ده متر، برقش آدم را می گیره.

اینکه می گویند مردی که با چهار تار مو تحریک میشه بیمار جنسی است صحت نداره. زمانی بیمار جنسی هستی که موهاش را عمدی نگاه کنی و همراه آن مزاحمت ایجاد کنی براش اما ذات تحریک شدن به سبب دیدن ناگهانی موها دست خود آدم نیست چون زیبایی موها حد و نهایت نداره.اگر موها جذابیت نداره پس چرا بعضی زنان آن همه اصرار دارند که باید روسری برداشته شود؟(حجاب اجباری باشه یا آزاد موضوع دیگری است).

بدیهی است که موها در زیبایی اساسی هست. شیطانم ازین جذابیت بهره میبره تا لخت کردن موها روبه هدف اصلی براشون تبدیل کنه به طوری که بعضی زنان حاضرند از نون آب و علم و دانشگاه و اخلاق انسانی و زیبایی باطنی هم بگذرند اما در لخت کردن موهاشون آزاد باشند!!!.

مردهای گرمی هستند که زیبایی موهای زن رو درک می کنند و با دیدن موهای زن نامحرم دچار مقایسه با موهای اون زن با همسر خودش میشه و یا پسر مجرد هم  با خیال پردازی و تصویر سازی از موهای یک خانم ممکنه دست به خود ارضایی بزنه باور کنین رک بگم. به قول آقای نجفی خانمها رحم و مروت داشته باشین برای دل مردها.زیبایی موهایت تنها باید مال شوهرت باشه.

و اما مردان باتقوا و عفیف چی؟ این ها چون چشم پاک هستند با دیدن ناگهانی ( غیر عمدی) موهای بیرون آمده از زیر روسری فورا نگاهشان را بر می گردانند و نگاه نمی کنند. این ها بهترین مردان هستند اما یادمان باشه موها همانطور که گفتم آنقدر کشش دارند که در همان یگ نگاه ناگهانی و ناخواسته تصویری در ذهن این مردان چشم پاک نقش می بنده و مدام اون ها رو آزار میده.
شیطان ملعون هم پیاز داغشو زیاد میکنه.بدینترتیب برق همان چهار تار موی حتی مردان باتقوا را میگرد که اگر رحمت پروردگار نباشه اینها هم در منجلاب فرو می روند.(این مورد رو هم در یک پست دیگر بیشتر توضیح خواهم داد). البته برای خانمهایی که حجاب موهاشون سسته دعا داریم که خداوند هدایتشان کنه یا ازشان بگذره آمین یا رب العالمین.

خداوند سبحان موها را جذاب آفریده تا:
اولا مردان از کشش همین موهای رها (زلف) بهره ببرند برای تداوم لذت جنسی و بار عاطفی و سپس  تداوم محبیت و آرامش با همسرشان چون نگاه به موهای همسر اگر از ته دل باشه هم تحریک آمیزه هم آرام بخش.
دوم: مردان رو آزمایش میکنه و در عوض به مردان چشم پاک در برابر نگاه نکردن به زلف ، حور بهشت عطا نماید و زنانی رو هم که موهاشونو به خاطر خدا از نامحرم پنهان می کنند با فاطمه زهرا محشور نماید...

"سعید کرمی"

مرتبط :

مگه میشه پسری با یه SMS تحریک بشه؟!

کارم گناهه و دارم باعث تحریک پسرا میشم ؟

آیا واقعا مد امروزی دختران برای پسران تحریک کننده است ؟

پسران با دیدن حرکات یه دختر رشته پارکور تحریک میشن ؟

آقایون، ممکنه زنی از نظر شما زیبا باشه ولی تحریک کننده نباشه؟

آیا کوتاه یا بلند بودن مانتو رو تحریک آقایون تاثیر داره؟

کفش پاشنه بلند خانم ها باعث تحریک آقایون میشه ؟

آیا ممکنه آقایون تو بازار تحریک بشن؟

نقش حجاب زنان در جذاب شدن آن ها برای مردان

پالس هایی که پوشش تحریک کننده برخی خانم ها به مردان میده

مردان از صدای خنده ی دختر تحریک میشن؟

تو تاکسی اگه بدنم به یه مرد بخوره اون تحریک میشه ؟

خدایا منو ببخش که با پوششم باعث تحریک آقایون می شدم

عطر زدن خانم ها و تحریک آقایان

چه حرکات و پوششی شما آقایون رو تحریک می کنه ؟

آیا پزشک با دیدن اندام من تحریک میشه ؟

چه بپوشیم که شما آقایون تحریک نشید ؟


برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ دعوت از دوستان برای مشارکت در بحث ↓
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۱۳ مطلب مشابه) مسائل زنان (۱۸۰ مطلب مشابه) مطالب کاربران (۸۱۲ مطلب مشابه)