به نام خدای بخشنده و مهربان

سلام

آخرش که چی؟!

اوائل فکر می کردم بهشت پاسخ خوبیه ولی بعد از مدتی دیگه برام کارآیی نداشت. اتفاقاتی برام افتاد که می تونم بگم گوشه ای از رضایت و آرامش بی قید و شرط در زندگی رو تجربه کردم. حالتی که آدم بدون تغییر شرایط بیرونی، از همه چیز راضیه و خوش و خرمه.

در اون حالت، بی حوصلگی معنا نداره. خستگی معنا نداره. با وجود تمام مشکلات، آدم زندگی رو دوست داره و سؤال "آخرش که چی؟" مسخره ترین سؤال دنیا میشه.

بهترین راه برای این که آدم این حالت رو در زمان های زیادی از زندگیش تجربه کنه و همچنین سطح بالایی از اون رو بچشه، گوش کردن به حرف دله. مثل جک اسپارو در فیلم دزدان دریایی کارائیب که یک قطب نما داشت که مطلوب قلبش رو در هر لحظه نشون می داد.

تا الآن هم راهی بهتر از سرسپردگی به ندای قلب پیدا نکردم که بتونه رضایت از زندگی رو به ارمغان بیاره. به نظرتون راهی بهتر وجود داره؟

ممنونم از شما.

دوست تون دارم.


پیشنهاد:

اصلا زندگی میکنم که چی بشه؟

آیا حس پوچ گرایی بعد از چندین جلسه قابل درمانه ؟

حالم خیلی بده، به پوچی رسیدم

از وقتی ترک تحصیل کردم زندگیم به پوچی میگذره

احساس پوچی داره دیوونه ام میکنه

احساس پوچی میکنم که چرا سمت رشته مورد علاقم نرفتملطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۳۶) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
موفقیت در زندگی (۱۰۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج