سلام به همگی

من دختری ۱۸ساله هستم، حجابم کامله و چادریم، همیشه تمیز و آراسته هستم ( هم خونه و هم بیرون )، هیچ موقع آرایش نمیکنم فقط یه ضد آفتاب میزنم اونم بدون رنگ، چهرم متوسطه ( قابل قبوله )، آشپزی و شیرینی و ... هم مهارت کافی دارم ، و دوست دارم در آینده یک قنادی که انواع دونات و شیرینی و کیک و ... داره بزنم ( البته با کمک خانواده )، همیشه بیرون از منزل باوقار و سنگین و با متانت با همه رفتار میکنم.

در برابر نامحرم خیلی موبادنه و سنگین و مغرورانه برخورد میکنم ( البته اخم و بداخلاقی نمیکنم، خودمم بالاتر از همه نمیبینم )، با همجنس خودم خوش برخوردم ولی اجازه نمیدم به حریم خصوصیم وارد شه و بخواد دخالت بکنه، ولی من صورتم از ۶ سال پیش تا الان جوش میزنه، اوایل بلوغم خیلی جوش میزدم، ولی الان خیلی کم شده، بیشتر جوش های ریز هستن، گاهی وقت ها یه جوش بزرگ میزنه با اینکه اصلا دارویی به صورتم نمیزنم و نمی خورم.

نسبت به قبل تعدادش کمتره، ولی جای جوش هام به طور ارثی میمونه بدون اینکه دستکاریش کنم... الانم چند تا جوش به صورتمه و بقیه ش هم جاهای اوناست ، دکترم میگه جوش هات هورمونیه، نمیتونی هیچ وقت اونا رو از بین ببری ولی میتونی  کنترلشون کنی ... قبلا هم به طور کامل درمان شد با استفاده از محلول و کرم و قرص تتراسایکلین ولی دوباره بعد از قطع دارو بعد چند ماه برگشت ...

الان من موندم که آیا به خاطر جوش هام کسی منو نپسنده ؟ دخترهای هم سن و سالم خیلی خاستگار دارن ( چون شهرمون همه همدیگه رو میشناسن ) ولی من نه ... تا الان فکر کنم ۴،۵ نفر از مامانم منو خاستگاری کردن، الان من فکر میکنم شاید نکنه به خاطر جوش هام کسی منو نمی پسنده... البته من الان قصد ازدواج ندارم، و نمیخوام تو این سن ازدواج کنم، آخه هنوز باید خیلی چیزها یاد بگیرم تا بتونم یک زندگی رو اداره کنم...

ولی فقط برام این موضوع سوال شده بود، اصلا خودم رو با دوستام مقایسه نمیکنم، و از این دخترا هم نیستم که به خاطر بالا بودن تعداد خواستگار به خودم مغرور شم ، اصلا اینطور نیستم، می دونم دخترای بزرگتر از من هم شاید کم خاستگار داشته باشن ( ان شاء الله همشون خوشبخت بشن ) ... ولی واقعا برام سوال شده بود که نکنه به خاطر جوش هام خواستگارها منو نمی پسندند .


مطالب مرتبط :

چه تغییری باید در زندگیم بدم که خواستگار داشته باشم؟

هر کس میشنوه که تا حالا اصلا خواستگار نداشتم باورش نمیشه

من اصلا هیچ خواستگاری ندارم

اون دختری که خواستگار نداره باید بره بمیره ؟

رک بگم خواستگار ندارم هر که میاد زنگ میزنه دیگه نمیاد

از خانوادم خجالت می کشم که با این سنم خواستگار ندارم

چرا خواستگار خوبی ندارم ؟

نمی دونم چرا اصلا خواستگار ندارم ؟

دلم خونه و اصلا خواستگاری ندارم!

چون چهره ام بچگانه است خواستگار ندارم ؟

چرا من خواستگار خوب ندارم؟

32 سالمه و تا حالا حتی یک خواستگار هم نداشتم


برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۵۳ مطلب مشابه) رفتارشناسی پسران برای ازدواج (۶۸۷ مطلب مشابه)