سلام خسته نباشید

من یک دختر 21 ساله هستم خیلی روحیه حساسی دارم و اگه این مشکلم برای بعضی هاتون شوخی باشه ناراحتم میکنه. بنده به تازگی با فردی که قبلش یک سال آشنایی کامل داشتم نامزد کردم، ایشون یک پسر معقول سر به زیر و باحیاست. خیلی هم منو دوست داره و منم همین طور، بگذریم ...

مشکل از جایی شروع میشه که من خیلی حسودم، اوایل فکر نمیکردم شدتش انقدر باشه، ولی حالا رفتارم مثل یه فرد شکاک شده، مثلا چی؟

مثلا دوست ندارم با دخترها صمیمی حرف بزنه یا گرم بگیره یا دست بده، تو فضای مجازی هم خوشم نمیاد دختری رو فالو کنه و یا برعکس، تا اینجاش شاید بگید نرماله و حق داری، ولی به همین ختم نمیشه. من رو فیلم دیدنش هم حساس شدم.

خوشم نمیاد فیلم های خارجی که زن هاشون گاها با لباس زیر یا خواب هستن یا اینا که لباس شون خیلی بازه و ضایع هستش رو ببینه، یا موزیک ویدیوهایی که زن توش هست، و حتی آهنگ هایی که خواننده شون زنه، خودم میفهمم که منطقی نیست این همه محدودش کنم با وجود اینکه بهم علاقه داره و فقط چشمش منو میبینه.

به خودش هم گفتم و بنده خدا رعایت هم میکنه تا جایی که بتونه ولی این مشکلم با رعایت کردن که حل نمیشه، چون مثلا وقتی تو تاکسی نشستیم و راننده خواننده زن پلی میکنه باید چکار کرد ؟

من میخوام واسم عادی باشه همون طور که من پسری رو فالو میکنم و اتفاقی نمیافته پس برای اونم عادیه، حرف زدن هم همین طور.

خیلی دارم محدودش میکنم و این بیشتر از اینکه اونو اذیت کنه داره خودم رو اذیت میکنه، تو خانواده ام هم همچین چیزی نیست و مادرم اصلا رو پدرم این طوری حساس نبوده هرگز، ضمنا بگم اعتماد به نفسم به شدت پایینه. 

وقتی تو خیابون باهاشم و زن خوشگل که حجاب مناسبی هم نداره از جلومون میاد فوری خودم رو با اون زن مقایسه میکنم، گاهی حتی اشکم هم در میاد میگم فلانی از من بهتره ظاهرش، میدونم دیوونگیه ولی گاهی حتی میگم این پسر لیاقتش بیشتر از اینه که بخواد منو شریک زندگیش کنه. باید یه دختر خوشگل تر و بهتر انتخاب میکرد.

خودش همیشه خوبی هام رو بولد میکنه و زیبایی هام رو بهم یادآوری میکنه، ولی فوقش دو روز تاثیر بذاره حرفش، به شدت واکنش نشون میدم و ناراحت میشم و گریه میکنم اگه بفهمم مثلا شماره دختری تو گوشیشه و از این دست مسائل .

میخوام این مشکل رو حل کنم ولی شرایط رفتن پیش مشاور رو هم ندارم متاسفانه، میدونم اگه این طوری ادامه بدم هم اون رو خسته میکنم هم خودم رو دلسرد، الان خیلی با حوصله رفتار میکنه و شاید دوستم داره تحمل میکنه ولی بالاخره که چی؟

یه کم نصیحتم کنین تو رو خدا الکی به خودم زهر کردم همه چی رو.


مرتبط :

خانمم ازم می خواد که به رابطه ی گرم اون با نامحرم ها عادت کنم

دید خانم های متاهل نسبت به خانم های بد حجاب و با حجاب

اثرات زنان بد حجاب روی مردان متاهل مذهبی

به خاطر حسادت فاصله م داره با شوهرم زیاد میشه

چرا باید نسبت به زنی که ابزار جنسی بوده حسادت کنم ؟

به همه در مورد حسادت مشاوره میدادم ولی ظاهرا گرفتارش شدم

فایل صوتی پیرامون مسئله ی حسادت

حسادت بعضی از خانم ها نسبت به یک دیگر بلای جان مردهاست

به رابطه ی مادرم و خواستگارم کمی حسادت می کنم

حسادت در زنان و مردان

خیلی حسودم دلم نمیخواد شوهرم به غیر از من با کسی بخندهبرای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مشورت در شوهرداری (۸۱۱ مطلب مشابه) مسائل زنان (۱۸۵ مطلب مشابه) مسائل زناشویی خانم ها (۵۴۹ مطلب مشابه) درد دل های زنان (۲۱ مطلب مشابه)