سلام به همگی
سریع برم سر اصل مطلب ، شاید تا یکی دو سال پیش  خیلی به استخاره اهمیتی نمی دادم  نه اینکه قبول نداشته باشم  ولی سراغش نمی رفتم تا اینکه چند سال پیش یه خورده کار و بارم بهم ریحت و تصمیم گیری به مشکل خوردم تا اینکه به سرم زد برم از طریق یکی از  سایت ها استخاره انلاین انجام می دادند اقدام به استخاره کردم و موفق شدم  تو کار ، این اتفاق یکی دو بار دیگه هم تکرار شد و اونم با نتابج مشابه به مرور کارم به جایی کشید که  یه جواریی برای انجام کار ها به استخاره معتاد شدم .
برای هر مسئله ای استخاره میکردم ( که قاعدتا نیازی به این کارها نبود واقعا ) راستش  بعد ها از اینکه سر هر مسئله ای استخاره کنم  ناراضی شدم  به علاوه که تعبیر هایی که تو این سایت و یه سایت معتبر دیگه میدیدم گاها متفاوت از هم بود این نکته به همراه توصیه هایی از دوستان که این استخاره آنلاین خیلی صحیح نیست  و موفقیت ها هم شاید بخاطر ریسکی بوده که انجام دادم و نتیجه استخاره آنلاین از نظر دوستان تصادفی و من نه ، کمک کننده بوده.
خودم قبول دارم  تو خیلی از کارها واقعا نیازی به استخاره نداشتم و فرصت های زیادی رو از دست دادم الکی !!! ولی هنوز ذهنم درگیر 3 -4 بار  اوله.
الان تو شرایطی هستم که از دختر خانمی خوشم اومده ، خب طبق یه سری اصول تحقیقاتی انجام دادم  و نتایجش برام راضی کننده بوده ، خب دوباره همون داستان و استخاره آنلاین و جواب متفاوتی که بهم داد !!!
از چند تا از مراجع هم سوال هایی کردم درباره تناقض ها در تعبیر و ... ولی  جوابی بهم ندادن یا  از حاشیه رفتن
ازتون میخوام نظرات و تجربیاتون رو درباره استخاره بهم بگین
ممونم از شما

مرتبط با استخاره:

امکان داره استخاره بگیریم و جواب استخاره محقق نشه؟

نتایج بی توجهی به استخاره برای ازدواج

همه چیز خوب پیش میرفت تا این که خواستگارم استخاره کرد ...

با استخاره و سرکتاب به نتیجه رسیدن که منو رد کنن

خواستگارانم رو به دلیل بد شدن استخاره رد میکنم

همه خواستگارانم رو با استخاره رد کردم !

عمل نکردن به استخاره گناه داره؟

به استخاره عمل کنم یا دلم رو به دریا بزنم؟

باید به استخاره ای که کردم عمل کنم ؟برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۲۲۸ مطلب مشابه)