سلام دوستان 
ببینین اول یه راست میرم سر اصل مطلب بعد توضیح میدم من خیلی دوست دارم برادرم و دختر داییم با هم ازدواج کنن ولی ...
چرا دوست دارم ؟
اول :
خانواده های ما خیلی خیییلی با هم جورن یه جوری که همش به هم می گیم اگه خدا شما رو برا ما نیافرید بود چقدر تنها بودیم ( در حالی که فامیل خیلی پر جمعیتی هم داریم )
دوم :
خیلی به هم می یان هم غزل هم امیر علی دوتاشون خیلی خوشگل و خوشتیپن مخصوصاً برادرم
سوم:
امیر علی خیلی خوش اخلاقه ( اینو دختر داییم هم به خوبی می دونه)
چهارم :
از نظر عقاید مذهبی کاملا با هم می خونن این دختر دایی من اکثر خواستگار هاشو به همین دلیل رد کرده که اعتقادات مذهبی درست حسابی نداشتن
مشکل چیه؟
اول ، غزل متولد ۷۱ امیر علی ۷۴ ، یعنی امیر سه سال ازش کوچیکتر و در کل سن برادرم کمه الان .
دوم ، هر چند برادرم داره درس می خونه ولی مثل غزل  پزشک نیست رشته کارشناسی قبول شد ولی خب می تونه تا دکترا بره حتی می تونه بره پزشکی .
سوم ، وضع مالی داییمینا خیلی خوبه ما هم اوضامون خوبه ها راضییم بذارین اینجوری روشنتون کنم ما یه زانتیا داریم اونا هر کدوم از بچه هاشون یه ماشین مدل بالای خارجی دارن .

همونطور که می بیننین اوضاع غزل جان در بسیاری از زمینه ها از دادش من بهتره اگه امیر غزل و می خواست خوب می گفتم بشین سر جات پسرم ( البته نه که نخواد عاقله می دونه شرایطشو نداره ) مشکل اینه که بر عکسه غزله که امیر رو دوست داره . 
مثلا مامانم برای اینکه توصیف کنه ما چقدر با هم خوبیم میگه شما مثل خواهر برادرن
غزل: سارا چرا ولی امیر مثل برادرم نیست من عروستونم
میگه آخه ۷۴ هم شد سال تولد می مردی ۷۰ به دنیا بیای ؟
یا مثلا یه بار درباره اینکه ببین این آدما (یه سری آدم مشهور که داشتیم در بارشون مطلب می خوندیم) زنشون ازشون بزرگتره و با خوبی و خوشی سالهاس با هم زندگی می کنن  و هزاران هزار مثال دیگه که نمی تونم بگم ولی همین قدر بگم که دوسش داره .
حالا مشکل اینه که عمه من یه کیسی رو برای داداشم معرفی کرده و خیلی هم اصرار داره.  با اینکه از نزدیک نمیشناسیمش ولی شرایطش خیلی خوبه
تو دو راهی موندم اگه این قضیه رو با داییمینا از حالت شوخی به جدی در بیاریم و نشه به خاطر آسیب دیدن رابطمون دق می کنم ، اگرم بشه و بی خیالش شیم عجب چیزی از دستمون رفته .
این وسط اگه همه اینا شوخی باشه و ما الکی جدی بگیریم و به اون دختره که عمم معرفی کرده بیخودی بپره ...
به مشاورتون احتیاج دارم :(


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (دوست دارم برادرم و دختر داییم با هم ازدواج کنن ولی ...) ، (۲۷) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
واسطه گری برای ازدواج (۳۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق