سلام 

وقت همه ی دوستان بخیر.

من در رابطه ی آشنایی با یک آقایی هستم که همسن و هم رشته هستیم. من از ظاهر و و رفتار و شرایط ایشون خیلی خوشم اومده و ایشون هم اون طور که میگن از من خیلی خوش شون اومده.

فقط من این وسط یک مشکلی دارم. اون هم اینه که من اینستاگرام ایشون رو فالو کردم و متوجه شدم که ایشون حدود دو سال یا یک سال و نیم پیش خیلی پست ها و جملات عاشقانه می نوشتند. برام سوال شد و ازشون پرسیدم، گفتن عاشق دختر خاله شون بودن که به هم نرسیدن و دختر ازدواج کرده.

این موضوع خیلی منو ناراحت و دو دل کرد که آیا به این رابطه آشنایی ادامه بدم یا نه؟ البته قصد هر دوی ما ازدواج هست و این ثابت شده. فقط قصد داریم کمی بیشتر با روحیات و شخصیت همدیگه آشنا بشیم.

سوالی که دارم از خانم ها و آقایون اینه که درست هست که آدم ها عشق اول شون رو فراموش نمی کنن؟ با این که ایشون میگن خدا رو شکر نشده و تفاهم نداشتیم و این ها، میگن اولش سخت بود ولی الآن فراموش کردم امّا من حس می کنم این که عشق شون توی فامیل هست ممکنه دردسرساز بشه و حس خوبی ندارم. نمی دونم چکار کنم و چه تصمیمی بگیرم!

ممنون از نظرات تون.


فراموشی عشق قبلی افکار مزاحم :

بخاطر عشق قبلیم دیگه نمیتونم عاشق بشم

چگونگی حذف صحنه ی ناخواسته از ذهن

خلاص شدن از افکار ناخواسته ای مثل عشق قبلی، خاطرات بد و ...

با خاطره های عشق قبلی چه کار باید کرد ؟

روز اول فروردین یاد عشق قدیمی افتادم

فکر میکردم عشق اول رو فراموش کردم ولی ...

عشقم ازدواج کرد، چه جوری فراموشش کنم ؟

میخوام فراموشش کنم اما ...

برای فراموش کردن یک شخص آیا راه حلی دارید؟

چطوری کسی رو که دوسش دارم فراموش کنم ؟

ذکر یا دعا برای فراموش کردن کسی سراغ دارید ؟

من نمیتونم عشق اولم رو فراموش کنم

مگه عاشق میتونه معشوق رو فراموش کنه ؟

راه فراموش کردن یا متنفر شدن از یه نفر چیه ؟


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۳۶) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
رفتارشناسی پسران برای ازدواج (۵۸۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج