سلام دوستان نماز روزه هاتون قبول باشه.

من پارسال با خانومی به قصد ازدواج آشنا شدم و قبل از اون با هیچ دختری به هیچ عنوان هیچ رابطه ای نداشتم چون واقعا از این دوستی ها متنفرم .

از اونجایی که دور و زمونه ی بدی شده و همه ی دختر پسرا به راحتی با هم دوست میشن من هم به همه ی دخترا خیلی بدبین شدم و به هر دختری نمیتونم اعتماد کنم .

این خانوم زیاد با حجاب نیست و به اصطلاح عمیانه باز هست و خیلی راحت در اجتماع با جنس مخالف ارتباط بر قرار میکنه البته بیشتر وقت ها خونس. من عاشق این خانوم شده بودم ولی یه خورده به خاطر رفتار هاش بهش شک داشتم که نکنه دوست پسر داشته باشه که چند ماهه پیش متاسفانه فهمیدم بله ، با پسری دوست بوده خیلی داغون شدم افسردگی گرفتم .

ولی می خواستم باز برم سمتش و همه چیو فراموش کنم و برم خواستگاریش ولی گفتم بذار خوب بشناسمش بعد اقدام کنم با کلی تحقیق و به صورت غیر مستقیم فهمیدم 7 سال رابطه داشته .

این خانوم شرایط خانوادگی بسیار بدی داشته و خیلی سختی کشیده اما گذشتش بدجور آزارم میده اصلا نمیدونم رابطشون تا کجاها پیش رفته اصلا دختر مونده یا نه ؟

نمیتونم این قضیه رو مستقیم بهش بگم دیگه نمیدونم چکار کنم از طرفی خیلی دوستش دارم از طرفی هم نمیتونم با گذشتش کنار بیام خواهش میکنم راهنماییم کنید.


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (تردید در ازدواج با دختری که 7 سال دوست پسر داشته) ، (۱۰۵) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۴۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج