سلام دوستان وقت تون بخیر

من به مشکل جدی برخوردم که روحمو بدجور آزار میده. راستش من با یکی از فامیل های دور پدرم به قصد ازدواج آشنا شده بودم که صحبت هایی با هم کردیم و کم کم به هم علاقه مند شدیم ایشون وقتی چهار پنج سالش بوده مادرش به خاطر اعتیاد پدرش طلاق میگیره و از اون موقع این خانوم پیش پدره معتادش موند و با سختی خیلی زیادی بزرگ شد.

یک خواهر و برادر کوچیک تر از خودش از نامادریش داره و یک خواهر و برادر تنی از خودش بزرگتر داره که برادرش هم چند سالی اعتیاد داشت که البته چند ماهی میشه که ترک کرده خلاصه که وضعیت خانوادگیش خیلی آشفته بوده طوری که وقتی به گذشتش فکر میکنه شروع به گریه کردن میکنه.

این خانوم ظاهر زیبایی داره ولی زیاد محجبه نیست که من با این مشکل دارم ولی فکر میکنم بتونم حلش کنم. مادرش خانومه با شخصیتی هستش و رابطه خانوادگی خوبی با ما داره و به واسطه ایشون ما به هم معرفی شدیم من 26 سالمه و این خانم 22 سالشه.

توی یکی از جلسات معرفی بهم گفت که 5 سال با پسری دوست بوده که از اون به بعد حالمو بدجور خراب کرد چون با همه چیزش کنار اومده بودم ولی اصلا نمیتونم با این یکی کنار بیام ولی خب بهش حق میدم پدر و مادر که بالا سرش نبوده کسی هم نبوده که بهش توجه و محبت کنه خب خیلی ها اگر جای این خانم بودن هم دست به کار های اشتباهی میزدن.

حتی اوضاع خونه زندگیشون هم مناسب نیست ولی من به اونا اصلا فکر نمیکنم تنها مشکل من دوستی طولانی مدت این خانومه که هضمش خیلی برام سخته زیاد خوشش نمیاد از دوستیش صحبت کنم منم باهاش خیلی مهربونم خیلی دوسش دارم ولی اصلا نمیدونم تو اون 5 سال دختر مونده یا نه علت جداییشون هم این بوده که پسره بی وجدان ولش کرده بوده.
خواهش میکنم کمکم کنید شما اگر جای من بودید چکار میکردید؟


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (دختر مورد علاقم 5 سال سابقه دوستی داره) ، (۸۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۳۵ مطلب مشابه) دوستی با جنس مخالف (۱۰۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق