سلام به دوستان سال خوبی داشته باشید

عزیزان ازدواج یک نیاز غریزی است که خدا در وجود همه قرار داده و به نوعی بخشی از زندگی انسانهاست در ایران امروز متاسفانه ازدواج برای مخصوصا دخترا یک معضل بزرگ شده اصلا قصد ندارم بحث تکراری و همیشگی را مرور کنم ولی مشکل اینجاست که به این معضل بزرگ تکراری ازدواج مردم و اطرافیان هم خیلی مقصرن در واقع معضل بزرگ این مردم هستن .

99 درصد مجردا از رفتار بد مردم رنج می برن خب جسته و گریخته در این سایت در بخش های مختلف گفته شد ولی به طور کلی ازتون میخوام از مشکلات مجردی و تجربیات و رفتارهای تلخی که باهاتون شده بنویسید تا افرادی که نمیدانند چرا عده ای از دخترا مجبورن برای ازدواجشان تلاش کنند حتی اگر بهشان انگ ... شدن را بزنن یا دختران جوان عزیزی که موقعیت دارن ولی قدر نمیدانند فکر میکنند حالا چه خبره یا آن دسته از مردمی که با زخم زبون دل میشکنند بدانند که چقدر حقیرند و افرادی هم که نمیدانند در این مملکت ازدواج بخشی از زندگی نیست همه زندگی است با خوندن تجربیات و رنجهای شما بدونن که یک دختر اگر ازدواج نکند در واقع چه بلایی بر سرش میاد.

راستش من خودم روزی فکر میکردم فلانی شوهر ندیده است یا میگفتم چرا فلانی آویزونه حالا مگه مجردی چیز بدیه من چون خودم تقریبا دارم این دوره مزخرف مجردی طولانی رو میگذرونم فهمیدم که چقدر تلخه و آدم مجبوره که نشون بده که آهای مردم من میخوام ازدواج کنم نگید حرف مردم مهم نیست که اصلا درست نیست ما با مردم زندگی می کنیم.

از تجربیات رفتار زننده زخم زبون ها بنویسید و بگید تا بدانند که یک مجرد در ایران از نظر روحی و روانی مجازاتش اعدام است و ازدواج همه چیزه و آش خوشمزه ای است که به شدت ...

ممنونم از همه شما عزیزان


مرتبط:

به نظر شما کیف و حال مجردی بیشتره یا متاهلی؟

تو این وضعیت ازدواج رو انتخاب می کنید یا مجردی؟

چطور در زمان مجردی به آرامش درونی برسیم ؟

همسرم از این که با دوستان دوران مجردیم ارتباط داشته باشم ناراحته

شاید پشیمون بشم که چرا مجردی رو انتخاب کردملطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۹۷) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۳ مطلب مشابه) مسائل پسران جوان (۱۴۹۲ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۱۵ مطلب مشابه) مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۵۲ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج