سلام

من از همه لحاظ از زندگی مشترک راضیم به غیر از مسائل عاطفی. منو همسرم تقریبا سنتی ازدواج کردیم البته قبلش مدتی با اجازه ی خانواده ها در ارتباط بودیم، خب در همون ابتدا من خیلی وابسته شدم و همسرم رو خیلی دوست داشتم اما اون تقریبا عادی بود اما حالا از وابستگی کم شده اما هنوزم دلبسته شونم  به همون شدت.

اما خب همسرم اصلا بروز نمی داد علاقه شو ، و من تو تمام این دو سال سر این قضیه اذیت شدم گاهی که اعتراض می کردم اون اوایل میگفت که دوستم داره ولی نمی تونه بروز بده هیچ تلاشی هم نمی کرد بهتر بشه میگفت من همین طوری هستم خونوادم هم همین طوریه کلا.

خب من اگه بدونم دوستم داره مشکلی ندارم ولی خب رفتارهای ضد و نقیض هم داره ، یعنی خب کلا تولدم یادش رفت توجیح هم این بود که مشغله ی فکری زیاد دارم ،راز های زیادی داره انگار که من مورد اعتمادش نیستم در صورتی که من خیلی راز دارم و همه ی دوستام با من درد و دل میکنن، و اینکه دلش برام تنگ نمیشه انگار.

من اوایل که جدا میشدم ازش کلی گریه میکردم کلی اظهار دلتنگی ولی خب اون نه ، خب با گذشت چند وقت این دفعه بعد از یه مدت طولانی که کنار هم بودیم من اومدم شهرستان حس میکردم با توجه به رفتاراش که دوستم داره بیشتر به روز می داد و این حرفا ولی خب این دفعه من مثل قبلا ها نبودم گفتم دوست دارم پیش مادرم بمونم و تنهاست و این دفعه در واقع خودم به ظاهر با رضایت کامل پیش مادرم موندم و گفتم که میخوام بمونم و اصلا خودم رو ناراحت نشون ندادم و اون هم این دفعه موقع جدا شدن از همدیگه ناراحت به نظر می رسید .

با خودم گفتم این دفعه دلش برام حسابی تنگ میشه ولی اصلا اظهار دلتنگی نمی کنه ولی هی میپرسه حالا کی میخوای بیای ولی بعدش سریع میگه این جوری نمیگم که بیای ها بمون اون جا تا وقتی بهت خوش می گذره . من واقعا در کش نمی کنم ، نه از اون که هی هر دفعه میپرسه کی میای نه اینکه میگه بمون عجله نکن انگار که لج کرده با من میخواد بگه دلم اصلا هم تنگ نشده .

شایدم من توهم زدم و اون مثل همیشه اصلا دلتنگ زنش نمیشه خیلی خسته شدم از این بی احساسی باز توی خلوت بهتره ولی تو جمع اصلا بهم توجه نمیکنه انگار من نیستم . به خدا من خیلی دوسش دارم ولی خیلی اذیت میشم همش شب ها تنهایی گریه میکنم میگم کاش حداقل با یکی از اون خواستگارانم که ادعای عاشقی داشتن ازدواج میکردم خیلی حس بدیه که فکر کنی کسی دوست نداره، خیلی از زندگی دلسرد شدم.


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (ظاهرا شوهرم اصلا دلتنگم نمیشه) ، (۱۶) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در شوهرداری (۷۴۴ مطلب مشابه) وابسته کردن شوهر (۱۵ مطلب مشابه) مسائل زناشویی خانم ها (۵۴۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج