سلام

دوستان بعضی وقت ها بعضی از مشکلات وجود دارن که مانع از انجام کار و تصمیمات ما میشن و ما بخاطر اون ها مجبوریم بسوزیم و بسازیم، یه سری از این مشکلات مانع از ازدواج مون میشن، میخوام بدونم تا حالا تو زندگی تون بجز مشکلات مالی و اقتصادی و نداشتن شغل آیا مشکلات و مسائلی بوده که بخاطر اون ها دیگه به ازدواج کردن فکر نکنین و بی خیال ازدواج بشین . 

دوستان میدونم خیلی ها شاید بخاطر مسائل مالی و نداشتن شغل ازدواج نکنن ولی هدف از این پست بررسی این موارد نیست، مشکلاتی از قبیل جسمی، روحی، خانوادگی و بقیه ی مسائل و مشکلات رو بیان کنین و بگین که چرا بخاطر این مسائل ازدواج نکردین و تا کی میخواین بخاطر این مشکلات صبر کنین، و آیا به نظرتون صبر کردن و ازدواج نکردن بخاطر این مشکلات درسته یا نه؟

و از اون هایی که متاهلن خواهش میکنم بگین که آیا شما هم تو دوران مجردی تون میگفتین که بخاطر یه سری مشکلات ازدواج نمیکنین آیا اون مشکلات حل شدن و آیا فکرتون اون موقع درست بود یا نه ؟ 

ممنون از پاسخ هاتون


مرتبط :

آیا تحصیلات می تونه مانعی برای ازدواج باشه ؟

مهمترین موانع ازدواج آسان از نظر شما چیه ؟

مشورت در مورد موانع ازدواج

خواهران بزرگتر دختر مورد علاقه م، مانع خواستگاری کردنم شدند

احساس گناه میکنم که شدم مانع ازدواج خواهر کوچکترم

اختلاف محل سکونت مانع ازدواج محسوب می شود ؟

آیا زردی خود به خود دندان ها مانع ازدواج دختر محسوب میشه ؟

مواجهه با پدری که داره مانع ازدواج پسرش میشه

آیا گرم نبودن روابط اعضای خانواده، مانع ازدواج محسوب میشه ؟برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
موانع ازدواج (۴۹ مطلب مشابه)