مردها کی احساس مرررررد ! بودن می کنن؟!

۱ – وقتی قدرت و صلابت اونا حفظ بشه .

۲ – وقتی با اونا مخالفت نشه .

۳ – وقتی با اونا کل کل نشه .

۴ – وقتی خانمش اون رو عاقل بدونه .

۵ – وقتی خانمش ازش حرف شنوی داشته باشه .

6– وقتی خانمش گاهی بهش بگه من نیاز دارم !!!.

7– وقتی همسرش برای مخارج روزانه یا هر چیز دیگه ای ازش پول بخواد .

8– وقتی تصمیم گیر نهایی باشه .

9– وقتی که از اونا انتقاد نشه .

۷ - 

زمانی این اتفاق می افته که مرد بتونه از پس مورد 6 به خوبی بربیاد . طبیعی هستش که اگه در روابط جنسی نفعی به زن نرسه چنین درخواستی از شوهرش نمی کنه .

پس اگه می خواید به مرحله ای برسید که از سر اختیار و میل باطنی بتونید چنین چیزی رو به شوهرتون بگید ، لازمه که موارد توصیح داده شده در بند 6 رور عملی کنید .

توصیه میشه که وقتی شوهرتون از دست شما عصبانی هستش فورا چنین درخواستی رو برای آرام کردن اون نکنید . بذارید یه مدت بگذره . ولی اگه خودش برای آروم شدنش چنین درخواستی رو کرد دست رد به سینه اش نزنید .

به هر حال اگه اوضاع طوری بود که تونستید چنین چیزی رو به شوهرتون بگید ، می تونید به یک رابطه ی طولانی مدت و گرم امید داشته باشید . معمولا وقتی زنان چنین درخواستی از شوهرشون بکنند باز همون حس قدرت به سراغشون میاد .

در یک نظرسنجی که در وبلاگ قبلی انجام شد به این نتیجه رسیدیم که از بین 4407 نظر داده شده ، تنها 201 نظر به مخالفان پیش قدم شدن خانم ها اختصاص داشت . 3686 رای به گزینه ی " خوشحال میشم " و 520 رای هم به گزینه ی " تفاوتی برام نداره " اختصاص داشت .

این که گفته میشه آقایون اهل نیاز و خانم ها اهل ناز هستند مربوط به روابط جنسی بعد از ازدواج نیست . اون به مساله خواستگاری احتصاص داره .

طبیعتا باید تعداد درخواست های خانم از آقا بیشتر باشه . ولی به نظر میرسه روند فعلی زندگی های امروزی کاملا برعکس هستش . این اتفاق دو دلیل عمده داره :

اول این که وقتی یه دلخوری پیش میاد و زن و شوهر از هم قهر می کنند ، مرد به واسطه ی غروری که داره اگه از فشار جنسی منفجر هم بشه ، ممکنه پیش قدم نشه . در حالی که خانم راحت تر می تونه خودش رو کنترل کنه و فشاری که به مرد وارد میشه به زن وارد نمیشه .

خانم محترمه :

شوهر شما با یک نگاه ، تماس ، صدا و ... تحریک بشه . وقتی تحریک شد سریعا آماده نزدیکی میشه ، اگه دوران قهر رو پشت سر می ذارید فشار زیادی بهش وارد میشه . در حالی که شما به این سرعت تحریک نمیشید . پس اگه می خواید فشاری که به اون وارد میشه رو درک کنید ، به یاد بیارید که بعد از حدود 15 دقیقه معاشقه ( در زمان صلح ) چه حالی داشتید . باور کنید اگه در اون شرایط سخت به دادش برسید و چراغ سبز نشون بدید ، عزیزتر میشید . 

البته توصیه می کنم به طور متناوب درخواست کننده نباشید . چون ممکنه شوهر شما از اون دسته مردانی باشه که وقتی همسرشون همیشه پیش قدم میشه ، از اون ور بوم می افتن . یعنی اگه نیاز داشته باشه ، پیش قدم نمیشه و منتظر پیش قدم شدن شما باقی می مونه .

موفق باشید


بیشتر بخوانید ... :

چیکار کنم شوهرم بهم وابسته بشه ؟

چطور شوهرمون رو وابسته و عاشق خودمون کنیم

شوهر بد اخلاقم رو عاشق خودم کردم

چکار کنم شوهرم عاشقانه تر باهام رفتار کنه ؟

در شرف عقد هستم، چه کار کنم شوهرم عاشقم بشه ؟

دعای وابستگی شدید شوهر به زن

چون شوهرم بهم وابسته است خانواده ش داغونم کردن

تسخیر قلب احساسی شوهر به منظور عاشق کردن اون

روش های خوب شوهرداری

چگونه خوب شوهرداری کنیم ؟

چگونه باید شوهرداری کرد ؟

روش های خوب شوهرداری

روش های عالی شوهرداری

چگونه شوهرداری کنیم ؟

تسخیر قلب احساسی شوهر (2)

تسخیر قلب احساسی شوهر (3)

تسخیر قلب احساسی شوهر (6)

تسخیر قلب احساسی شوهر (7)

روش گرفتن پول از همسر - تسخیر قلب احساسی شوهر (8)

الفاظ عاشقانه برای شوهر - تسخیر قلب احساسی شوهر (9) 


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۳) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در شوهرداری (۷۶۸ مطلب مشابه) مطالب محسن نجفی (۱۳۷ مطلب مشابه) تسخیر قلب احساسی شوهر (۱۱ مطلب مشابه) مسائل زناشویی خانم ها (۵۴۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج