سلام
در پست قبلی ( جنبه روانی تحریک مردان در روابط زناشویی ) به خانم ها اخطار دادیم که بیش از اندازه روی جذابیت های جنسی برای تحریک شوهر حساب باز نکنن ، در این پست می خوایم به موضوعی اشاره کنیم که می تونه جذابیت های جنسی یه خانم رو از دید شوهرش کاملا خنثی کنه .
داریم در مورد غرور مردانه حرف می زنیم . غروری که به یه مرد این توان رو میده که از خیر خیلی چیزها بگذره ، چون بحث مون در مورد روابط زناشویی هستش ، سعی می کنم از این حیطه خارج نشم .
عده ای به غلط به برخی از خانم ها توصیه می کنن که اگه می خوای شوهرت رو کنترل کنی از اهرم رابطه جنسی استفاده کن ! اگه پاشو کج گذاشت ، اگه کاری کرد که باب میلت نبود ، راضی به برقراری رابطه جنسی نشو !

اون ها هم وقتی به این توصیه عمل می کنند می بینن که بـــــــله ! خیلی خوب داره جواب میده ! اگه شما چنین روشی رو در پیش گرفتید ، بهتره که هر چه سریع تر ازش دست بکشید ، نتیجه بخش بودن این توصیه موقتی هستش ، سرانجام این روش از دو حالت خارج نیست :

1 - شوهر شما تبدیل به موجودی خواهد شد که بعد از مدتی نشانه های مرد بودن در اون کم کم از بین خواهد رفت چرا ؟ چون غرورش رو با این کارها خرد می کنید . مجبورش می کنید برای این که به حقش برسه بهتون التماس کنه . البته ته مونده ی غرورش نقشه ی شما رو خراب خواهد کرد چون اگه به هر دلیلی پابند زندگی با شما باشه ، قید ارضای میل جنسیش رو خواهد زد .

2 – اتفاق دومی که می افته اینه که مرد ، میل جنسی رو فدای غرورش می کنه ، یعنی میگه اگه بمیرم دیگه به این زن نزدیک نمیشم ، حالا اگه با ایمان باشه میل جنسیش رو از راه حلاال برطرف می کنه و اگه بی ایمان باشه از زنان خیابونی سوء استفاده می کنه .

این وسط شما بازنده اصلی هستید . بنابراین به هیچ وجه غریزه ی جنسی رو به جنگ غرور مردانه نفرستید که مطمئنا شکست خواهید خورد . خانم هایی که با مشکل سرد شدن شوهرشون مواجه هستند یه بررسی در این زمینه بکنن ، شاید خواسته یا ناخواسته چنین اشتباهی کردند .
موفق باشید

نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (رابطه میل جنسی و غرور در زمینه ی تحریک مردان) ، (۱۸) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در شوهرداری (۷۴۴ مطلب مشابه) مطالب محسن نجفی (۱۴۷ مطلب مشابه) مسائل زناشویی خانم ها (۵۴۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج