سلام
در پست قبلی ( جنبه روانی تحریک مردان در روابط زناشویی ) به خانم ها اخطار دادیم که بیش از اندازه روی جذابیت های جنسی برای تحریک شوهر حساب باز نکنن ، در این پست می خوایم به موضوعی اشاره کنیم که می تونه جذابیت های جنسی یه خانم رو از دید شوهرش کاملا خنثی کنه .
داریم در مورد غرور مردانه حرف می زنیم . غروری که به یه مرد این توان رو میده که از خیر خیلی چیزها بگذره ، چون بحث مون در مورد روابط زناشویی هستش ، سعی می کنم از این حیطه خارج نشم .
عده ای به غلط به برخی از خانم ها توصیه می کنن که اگه می خوای شوهرت رو کنترل کنی از اهرم رابطه جنسی استفاده کن ! اگه پاشو کج گذاشت ، اگه کاری کرد که باب میلت نبود ، راضی به برقراری رابطه جنسی نشو !

اون ها هم وقتی به این توصیه عمل می کنند می بینن که بـــــــله ! خیلی خوب داره جواب میده ! اگه شما چنین روشی رو در پیش گرفتید ، بهتره که هر چه سریع تر ازش دست بکشید ، نتیجه بخش بودن این توصیه موقتی هستش ، سرانجام این روش از دو حالت خارج نیست :

1 - شوهر شما تبدیل به موجودی خواهد شد که بعد از مدتی نشانه های مرد بودن در اون کم کم از بین خواهد رفت چرا ؟ چون غرورش رو با این کارها خرد می کنید . مجبورش می کنید برای این که به حقش برسه بهتون التماس کنه . البته ته مونده ی غرورش نقشه ی شما رو خراب خواهد کرد چون اگه به هر دلیلی پابند زندگی با شما باشه ، قید ارضای میل جنسیش رو خواهد زد .

2 – اتفاق دومی که می افته اینه که مرد ، میل جنسی رو فدای غرورش می کنه ، یعنی میگه اگه بمیرم دیگه به این زن نزدیک نمیشم ، حالا اگه با ایمان باشه میل جنسیش رو از راه حلاال برطرف می کنه و اگه بی ایمان باشه از زنان خیابونی سوء استفاده می کنه .

این وسط شما بازنده اصلی هستید . بنابراین به هیچ وجه غریزه ی جنسی رو به جنگ غرور مردانه نفرستید که مطمئنا شکست خواهید خورد . خانم هایی که با مشکل سرد شدن شوهرشون مواجه هستند یه بررسی در این زمینه بکنن ، شاید خواسته یا ناخواسته چنین اشتباهی کردند .
موفق باشید


مرتبط با بُعد جنسی شوهرداری:

می خوام حس مردانگی رو در شوهرم زنده کنم؟

چطور تا آخر عمر برای همسرم جذابیت جنسی داشته باشم

نکاتی برای شوهرداری - خانوم ها بخوانند

من نمیدونم چطور شوهرم رو مجذوب خودم کنم

مجموعه پست های "تسخیر قلب احساسی شوهر"

چه جوری بلای شوهرم بشم ؟!

راه های نازکردن واسه شوهر

رموز عشوه گری و تسخیر قلب شوهر

آموزش گرم کردن شوهر سرد شده !

چکار کنم شوهرم دوستم داشته باشه ؟

چطور به تقاضای رابطه جنسی شوهرمون نه بگیم که ناراحت نشه؟

شوهرم توجه چندانی به ناز و عشوه های من نمیکنه

چگونه لطافت زنانه داشته باشیم؟

ناز کردن بلدم ولی نمی دونم کجا و کی؟

نامزدم میگه بلد نیستی برام ناز و عشوه بیای

چطوری باشم که شوهرم سمت کسی کشیده نشه؟

زن باید به نسبت مرد چقدر در روابط جنسی پیش قدم بشه؟

چه کار کنم که برای شوهرم تنوع داشته باشم؟


برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ دعوت از دوستان برای مشارکت در بحث ↓
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در شوهرداری (۷۷۱ مطلب مشابه) مطالب محسن نجفی (۱۳۵ مطلب مشابه) مسائل زناشویی خانم ها (۵۴۹ مطلب مشابه)