سلام
در پست قبلی ( جنبه روانی تحریک مردان در روابط زناشویی ) به خانم ها اخطار دادیم که بیش از اندازه روی جذابیت های جنسی برای تحریک شوهر حساب باز نکنن ، در این پست می خوایم به موضوعی اشاره کنیم که می تونه جذابیت های جنسی یه خانم رو از دید شوهرش کاملا خنثی کنه .
داریم در مورد غرور مردانه حرف می زنیم . غروری که به یه مرد این توان رو میده که از خیر خیلی چیزها بگذره ، چون بحث مون در مورد روابط زناشویی هستش ، سعی می کنم از این حیطه خارج نشم .
عده ای به غلط به برخی از خانم ها توصیه می کنن که اگه می خوای شوهرت رو کنترل کنی از اهرم رابطه جنسی استفاده کن ! اگه پاشو کج گذاشت ، اگه کاری کرد که باب میلت نبود ، راضی به برقراری رابطه جنسی نشو !

اون ها هم وقتی به این توصیه عمل می کنند می بینن که بـــــــله ! خیلی خوب داره جواب میده ! اگه شما چنین روشی رو در پیش گرفتید ، بهتره که هر چه سریع تر ازش دست بکشید ، نتیجه بخش بودن این توصیه موقتی هستش ، سرانجام این روش از دو حالت خارج نیست :

1 - شوهر شما تبدیل به موجودی خواهد شد که بعد از مدتی نشانه های مرد بودن در اون کم کم از بین خواهد رفت چرا ؟ چون غرورش رو با این کارها خرد می کنید . مجبورش می کنید برای این که به حقش برسه بهتون التماس کنه . البته ته مونده ی غرورش نقشه ی شما رو خراب خواهد کرد چون اگه به هر دلیلی پابند زندگی با شما باشه ، قید ارضای میل جنسیش رو خواهد زد .

2 – اتفاق دومی که می افته اینه که مرد ، میل جنسی رو فدای غرورش می کنه ، یعنی میگه اگه بمیرم دیگه به این زن نزدیک نمیشم ، حالا اگه با ایمان باشه میل جنسیش رو از راه حلاال برطرف می کنه و اگه بی ایمان باشه از زنان خیابونی سوء استفاده می کنه .

این وسط شما بازنده اصلی هستید . بنابراین به هیچ وجه غریزه ی جنسی رو به جنگ غرور مردانه نفرستید که مطمئنا شکست خواهید خورد . خانم هایی که با مشکل سرد شدن شوهرشون مواجه هستند یه بررسی در این زمینه بکنن ، شاید خواسته یا ناخواسته چنین اشتباهی کردند .
موفق باشید

کاربران خانواده برتر در مورد پست (رابطه میل جنسی و غرور در زمینه ی تحریک مردان) ، (۱۸) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مشورت در شوهرداری (دارای ۷۳۱ مطلب مرتبط)
مطالب محسن نجفی (دارای ۱۴۶ مطلب مرتبط)
مسائل زناشویی خانم ها (دارای ۵۸ مطلب مرتبط)