با سلام

دختری ۱۹ ساله هستم بشدت میل جنسی در من زیاده . خانواده ام هر خواستگاری که برای من میاد ردش میکنه . یا اصلا به من نمیگن این مسئله بخاطر این که خانواده من و خانواده خالم من و پسرخالمو برای هم  در نظر گرفتن .

و اصلا چیزی در مورد نظر از من نمی پرسن اینا رو از پسر خالم که از من کوچک تر فهمیدم و حتی به پسر خاله م که برام در نظر گرفتنم چیزی نمی دونه ( برادرش به من گفته ) به همین دلیل خواستگارامو رد میکنن از طرفی تفاوت سنی زیادی داریم  (۸  سال) و از طرفی دیگه هم پسر خالم به دختری دیگه علاقه داره و به این امر مدام میگه من ازدواج نمی کنم .

و تکلیف من که نیاز جنسی بسیار بالایی دارم مشخص نیست و حتی باعث شده خانوادم به خواستگارام جواب منفی بدن . من در زندگیم با هیچ پسری دوست نبودم .

و کنترل کردن نیاز جنسی برای من بسیار مشکل و مدام میترسم در گناه بیوفتم و با روند خانواده ام معلوم نیست تا چند سال دیگه ازدواج کنم خواهش یه راهی بهم بگین که خودمو نجات بدم .

مرتبط با نیاز جنسی دختران :

بابا من که مریم مقدس نیستم

کسی نیاز جنسی دختری که نمی تونه ازدواج کنه رو درک میکنه ؟

ما جوون ها، بخاطر عدم ارضای نیاز جنسی باید یقه کی رو بگیریم ؟

خودتون رو اسیر نیاز جنسی نکنید تا جوونی تون نابود نشه

تکلیف نیاز جنسی دخترانی که به تجرد قطعی رسیدند چیه ؟

دخترتون باید آبروتون رو ببره تا بفهمین نیاز جنسی فقط مال پسرا نیست ؟!

دخترم، گاهی گریه م میگیره از این که نیاز جنسی دارم

دختری هستم که انرژی زیادی رو صرف کنترل فشار جنسی می کنم

دختری هستم که دارم از فشار جنسی میترکم


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (تکلیف من که نیاز جنسی بسیار بالایی دارم مشخص نیست) ، (۲۶) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج