سلام

میشه به این سوالم جواب بدین.

من دختری 18 ساله هستم که دو برادر دارم و رابطه خوبی با هم داریم از طرفی رابطه صمیمی با مادرم ندارم و از بچگی رفتارم مثل برادرام شده.

البته نمیگم از لباس ها و کارهای دخترونه خوشم نمیاد نه . به طور غریزی نمیتونم دخترونه رفتار کنم. مثل پسرا خیلی قاطع و محکم هستم و به سختی احساساتی میشم.

کمی هم بی رحم هستم از بچه ها هم خوشم نمیاد. کلا رفتارم پسرونه شده و ظرافت و ناز و... تو کارم نیست یعنی نمیتونم.

همیشه تو جمع های خانوادگی به جای اینکه کنار خانوما بشینم بیشتر توجهم به بحث های آقایون بود و یه جورایی حرف زدن در مورد فلان لباس و مدل مو و ... کلا دغدغه های خانوما از نظرم کسل کننده هست .

البته برادرام خیلی سعی میکنن  منو جمع های خودشون راه ندن و بهم بی توجه باشن ولی... خوشحال میشم دختر خانوما راهنماییم کنن که چیکار باید بکنم با توجه به اینکه در آستانه ازدواجم.


مرتبط:

صفحه درد ودل های دخترونه

دختر باش یعنی چه؟

خیلی از دوستام میگن درشتی، دخترونه نیستی

چطوری دخترونه لباس بپوشم نه زنونه ؟!


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (می خوام ازدواج کنم در حالی که نمی تونم دخترونه رفتار کنم) ، (۲۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۴۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج