سلام

افرادی میان پست میدن و از مشکلات شون رو میگن و انتظار راهنمایی و مشورت دارن. ولی بعضی مواقع به جای اینکه به سوال کننده کمک کنیم، کار به درگیری و مقصر نشون دادن همدیگه می رسه تا جایی که خود سوال کننده میاد میگه شما به جای راهنمایی به من فقط با هم درگیر شدید.

اینا فقط به خاطر تعصب های بی جا هستش. چطور انتظار داریم مشورتی به بقیه برسونیم ولی تو ساده ترین چیز یعنی حذف تعصب بیجا و تعامل داشتن موندیم؟! می دونم که هم دخترها و هم پسرها شماها دور و ورتون پر بوده از آدمای جنس مخالف (مکمل) که رفتارهای زننده از هم دیدید و برخوردهایی رو دیدید که تو ذهن تون مونده و معلوم هم نیست کی میخواد بره. ولی اگه شمای نوعی آدم خوبی هستی بدون یکی عین خودت هم وجود داره. حالا من ندیدم دلیل نمیشه که نباشه.

پسرها و دخترها فقط میان به هم انگ و تهمت میزنن. موضوع جالبش اینجاست اون فرد بهش بر میخوره و شروع به جواب دادن با تهمت زدن میکنه. این حرف ها چه گره ای از سوال کننده ها باز میکنه ؟! این درگیری های ما هیچ کمکی به سوال کننده ها نمی کنه.

اینو بدونید که هیچ کس کامل نیست و خدا آدم ها رو با آدم ها امتحان میکنه. شما میای از فلان مورد منفی دخترها میگی ولی عینا خودت یه حرکتی انجام میدی که خودت میشی نمونه.

آقایون و خانوم هایی که میاید که میگید دخترا فلانن و پسرا بیسارن. حرف شما تو دنیای مجازی میمونه. شما دیگه خودت میری ولی اینو نمی دونی که N سال دیگه یکی کامنت شما رو میخونه و اونو بدبین میکنه. باعث میشه این چرخه ادامه پیدا کنه.

بحث من صرفا سیاه نمایی جنسیتی نیست. تو خیلی چیزهای دیگه هم هست. قومیتی، شهری، خانوادگی.

این همه ثانیه، دقیقه، ساعت، روز، ماه، سال از عمر ما میگذره باید دیگه بهتر بشیم. شما که دوست نداری بشی +50  سالت و اون وقت یکی بیاد سنت و درکت رو زیر سوال ببره و اگرم انجام بده حرف حق رو میگه که طبیعتا تلخه.

 فکر نمی کنید وقتشه کمی تغییر کنیم ؟!


مرتبط:

کسانی که در بخش نظرات درگیر میشن، وقتش نشده تغییر کنن ؟

نقد عقاید در خانواده برتر

آتش بس در جنگ بین دختران و پسران خانواده برتری

یک توصیه به مشارکت کنندگان در بخش نظرات پست ها

نشانه های بی فایده بودن بحث

در مقابل کاربرانی که جو رو متشنج می کنند ایستادگی کنیم

انتقاد از بعضی مشارکت کنندگان در بخش نظرات پست ها

انتقاد از کاربران خانواده برتر

روش تاثیر گذاری واقعی روی طرف مقابل

برخورد با اندک کسانی که آرامش وبلاگ رو به هم میزنند

پیشنهادی بهتر شدن محتوای نظرات شما در خانواده برتر

درخواست کمک برای مدیریت نظرات توهین آمیز

لزومی نداره اگه راه حلی نداریم انرژی منفی روانه زندگی کسی بکنیمبرای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مربوط به خانواده برتر (۵۹۹ مطلب مشابه)