سلام

وقتتون بخیر

نماز و روزه هاتون قبول و عیدتون پیشاپیش مبارک.

مشکلی که من امروز ازش صحبت میکنم، یه مشکل جدیه.

من و یک خانم یه مدتی در ارتباط بودیم نه کاملا شبیه دوستی بیشتر شبیه آشنایی بود. حدود یک سال و بعد تصمیم به ازدواج گرفتیم ایشون متاسفانه رد کردن و یهویی تصمیم به جدایی گرفتن . هر چی ازشون دلیلش رو پرسیدیم جوابی ندادن و همش تو کش مکش بودیم. ایشونم علاقه قلبی به من داره برای همین من سماجت کردم تا بالاخره بعد سه ماه دیروز به حرف اومدن و علت مخالفت و جدایی رو گفتن.

ایشون متاسفانه به گفته خودش با ازدواج مشکل نداره با ر ج مشکل داره و به شدت از این موضوع ترس داره. جوری که حتی قید ازدواج رو زده. علت ترس یا دلزدگی رو کامل نتونستم بفهمم ولی یه اشاراتی داشت که این ترس از زمان بچگی و نوجوونی به سراغشون اومده. من به ایشون گفتم این مسئله حل میشه و اطمینان دادم بهشون.

حالا اومدم تو خانواده قدیمی خودم خانواده برتر تا از شما راهنمایی بخوام که چیکار کنیم و به چه متخصصی و افرادی مراجعه کنیم که این مسئله به طور کامل حل بشه . چون ازدواج و ادامه اون مشروط به حل این موضوعه‌ .

مرسی


کاربران خانواده برتر در مورد پست (برای درمان ترسی که ریشه در کودکی داره به کجا باید مراجعه کرد ؟) ، (۱۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل پسران جوان (دارای ۱۴۲۵ مطلب مرتبط)
مسائل دختران جوان (دارای ۲۲۷۹ مطلب مرتبط)
مسائل جنسی در خواستگاری (دارای ۴۲ مطلب مرتبط)
تجربیات پزشکی (دارای ۲۹۷ مطلب مرتبط)