باسلام

خسته نباشید.

خانم 36 ساله ای هستم و شوهرم 41 سالشه. و دو فرزند دارم. شوهرم خیلی زیاد اهله رفیق بازیه و با دوستانش که تقریبا  تو همین رنج سنّی قرار دارند یه اکیپ دوستانه تشکیل دادن و باید هر جور که شده از زن و بچه و زندگیشون بزنند و با هم بروند بیرون.

برای تعطیلات هم برنامه ریزی میکنن و با هم میروند مسافرت « اون هم به صورت مجردی » ، البته گاهی اوقات هم متاهلی مسافرت میروند و خانم هایشون رو با خودشون میارند.

اما چیز قابل توجه اینه که همه ی خانم های دوستاش ، حاضر نیستن که رفت و آمد بکنن با دوستای شوهرشون. یعنی شما اگه اونجا حضور داشته باشید متوجه میشید که من چی میگم ، انقدر تو مسافرت هایی که میروند کارهاشون مسخره و بی نمکه و بخصوص بچه گونه هست ، بعد خودشون هم به کارهای بی نمکشون میخندند.

یکی از دوستاش که حدودا 50 سالشه و از قضای بد داماد عموش هست که شدیدا با هم رفیق هستن . و تو فامیل از بس که با هم میگردن و با هم صمیمی اند و پیش هم میشینند ، تو فامیل انگشت نما شدند.

شوهر من از همون روز اول زندگیه  مشترکش با من ، اهله رفیق بازی بود .با خودم میگفتم شاید رفته رفته درست بشه ولی نشد. یعنی بچه های من از این مرد مهر و محبت پدری ندیدند اصلا نمیشناسن واژه ای به اسم بابا رو.

سال گذشته هم نمیدونم چی تو گوش برادر کوچیکش خواند ، که حاضر شد با دختره همین داماد عموش، ازدواج کنه ، بیچاره پسر جوون یه نفر دیگه رو میخواست ، نمیدونم چی مدام در گوشش خواند که از این رو به اون رو شد.

ختم کلام، خیلی اهله رفیق بازیه و تو همه ی مسائل که پای دوستاش در میان باشه ، اون ها رو نسبت به همه چیز ترجیح میده ،  البته ناگفته نماند من هم خیلی به شوهرم گفتم که از این مسئله گله دارم و یه خورده هم به ما توجه کن ولی تا حالا به حرفم گوش نداده. و اگه تا الانم که باهاش زندگی کردم ، فقط به خاطر بچه هام بوده که نمیخواستم فرزند طلاق بشند.

از دیدگاه شما بروم دادخواست طلاق بدم و بترسونمش که میخوام برم طلاق بگیرم ، آیا باعث میشه دست از رفیق بازیش بکشه یا نه ؟

با تشکر


بیشتر بخوانید ...

به شوهر زیاد محبت کنی ازت فاصله میگیره؟!

بچه گونه صحبت کردن خانم رو لوس بازی می دونید؟

برنامه ریزی شوهرم به هم خورده، احساس می کنم منو مقصر میدونه

چکار کنم شوهرم دوستم داشته باشه ؟

نشانه های دوست داشتن خانم ها توسط شوهرشون

شوهرم منو دوست نداره که همش سرش توی گوشیه

از کجا بفهمم شوهرم زندگی با من رو دوست داره یا نه ؟

چکار کنم شوهرم رو مثل قبل دوست داشته باشم؟

دوست دارم بدونم روش درست رفتار با شوهر چطوریه؟

شوهرم دوستم نداره چه کار کنم ؟

نگرانم نتونم شوهرم رو در دوران عقد راضی نگه دارم


برای مطالعه نظرات کاربران در این مورد، کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ مطالب مشابه بیشتر در دسته بندی(های) زیر ↓ :
مشورت در شوهرداری (۸۱۱ مطلب مشابه) مسائل زناشویی خانم ها (۵۴۹ مطلب مشابه)