سلام

اینو مینویسم که اگه اهل دل شکستنید نکنید این کارو . اگه اهل تهمت زدنین بدونید که بدجور درد داره .

دختری هستم زیر سی سال نمیگم مذهبیم چون خیلی راه دارم تا مذهبی شدن اما مقیدم به آداب اسلامی و یه خط قرمزایی تو زندگیم دارم که رعایت اونا برام اولویت و مهمه .

چند وقت قبل یه خواستگار به ظاهر آقا ، تحصیلکرده و با اخلاق و با شخصیت داشتم که با همه کمبودهای مالی و وضعیت و شرایط زندگی دشوارش حاضر شدم جواب مثبت و بهش بدم .

اما متوجه شدم که اهل دوستی با دختراس و هیچ کسی باورش نمیشه که این کاره باشه قصیه رو پیش خودم نگه داشتم و به کسی چیزی نگفتم و ازدواج کنسل شد و به عقد نرسید و اون هم درکمال ناباوری منو به داشتن دوست پسر متهم کرد .

و پیش خانواده خودش منو بد نام کرده بود البته اونا با من سر سنگین شدن و من از طریق کسی که بهشون نزدیک بود ماجرا رو فهمیدم و به خانواده در موردش چیزی نگفتم چون از درد سرای بعدش میترسیدم و اون در اوج نامردی آبروی منو برد و من باید سکوت کنم و خدا رو حاکم بین خودم و خودش قرار دادم که تلافی کارشو بکنه .

دلم بد جور شکست بد جور . چرا تو جامعه ما یه دختر حتی اگه مقصر نباشه به سادگی مورد جفا قرار میگیره ؟ چرا خدا سکوت کرده و اون داره راست راست راه میره و به عشق و حالش میرسه . دارم اعتقادمو به خدا از دست میدم . داغون شدم . کار این آقا شبیه اسید پاشیدنه اونم به روح و روان یه دختر . نمیدونم چطور خودم و آروم کنم ؟
لطفا منو راهنمایی کنید


مرتبط:

همسایه مون به زن پاکدامنم تهمت ناموسی زده

نظرتون در مورد زنی که به یه مرد تهمت می زنه

بهم تهمت زدن که دختر خوب و سر به زیری نیستم

بعد از قطع رابطه با یه پسر، برام پاپوشی درست کرد که آبروم رفتبرای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ دعوت از دوستان برای مشارکت در بحث ↓
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۲۸ مطلب مشابه)