سلام

من یه خواستگار دارم که ۱۱ سال از خودم بزرگتره، از همه لحاظ عالیه اما چون از بچگی پدرش فوت کرده واسه همین از همون بچگی خیلی سختی کشیده و هم کار کرده و هم درس خونده واسه همین بچگی نکرده و یه جورایی خیلی جدی و عصبانیه، وضع مالی و تحصیلاتش خدا رو شکر واقعا عالیه.

منم خیلی دوسش دارم اما تنها مشکلی که داره ایناس که اخلاق نداره، غیرتیه، چیزی هم حالیش نمیشه و میگه حق نداری رو حرف من حرف بزنی میگه تو عقلت نمیرسه که بخوای نظر بدی :-( ! ولی با این حال من خیلی دوسش دارم
الان هنوز نامزد نیستیم فقط باهم بیرون میریم که خصوصیات همو بشناسیم ولی هر بار که باهم بیرون رفتیم باهم دعوامون میشه و هر دفعه به یه چیز گیر میده و ...  و یه جوری هم سرم داد میزد که زبونم بند میاد از ترس!

ادم مذهبی هم اصلا نیست یعنی میگه فقط خدا، و میگه اون خالقه و مخلصشم اما الباقی ..... نه، و منم باهاش هیچ مشکلی ندارم چون بنظرم هر کی یه اعتقادی داره و به خودش مربوطه.

یه سری شرایطم واسم گذاشته که میگه حق نداری بعد ازدواج با دوستات حرف بزنی، بی اجازه من ابم نمیخوری، سرکار و درامد داشتن و ... هم تعطیله، میگه تحمل نه شنیدن و بداخلاقی و زنای زن سالار اصلا نداره و کلی چرت و پرتهای دیگه! 

حالا موندم که بین قلب و مغزم حرف کدومو گوش بدم! من بی خواستگار نیستم ها اتفاقا کلی خواستگار دارم اما حسی که به این دارم که حس عجیبه که هیچ وقت نداشتم .

درسته خیلی بده اما هر بار که صداشو میشنوم دلی یهویی میریزه و هر بار که می بینمش صدای قلبم اینقدر بلند میشه که میشنومش! نمیدونم چیکار کنم موندم سر دو راهی!

قلبم میگه خودشه و ولی مغز و خواهرام میگن بیچارت میکنه. بنظر شما کدوم! شما جا من بودی قبول میکردی! در ضمن من گیاه خوارم و شدیدا با این موضوع مخالفه!

واقعا نمیدونم چیکار کنم مامانمم مخالفه ولی بابام اوکی داده و خیلی هم دوسش داره…! من دهه هفتادیم و اون اوایل دهه شصتی! خانومای متاهل میشه بعد از ازدواج اخلاق و رفتار مرد و تغییر داد؟ مثلا بشه اون چیزی که من انتظار دارم!؟


مرتبط با زندگی متاهلی:

متاهل ها آیا از ازدواج خود راضی هستید ؟

آقایون متاهل ، ازدواج واقعا ارزشش رو داشت؟

متاهل ها ، یه کم در مورد زندگی واقعی بگید

نصایح آقایون متاهل به دختران مجرد

آقایون متاهل ، بعد چند سال زندگی از خانم تون چه انتظاراتی دارید ؟

خانمای متاهل ، ازدواج واقعا ارزشش رو داشت؟

درس هایی که از زندگی متاهلی نزدیکان تون گرفتید رو بگید

تفاوت های مجردها و متاهلین از نظر معنوی

نصایح خانم های متاهل به دختران مجرد

نسبت به آدم های متاهل حسادت شدید دارمبرای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا را (کلیک-لمس) کنید.
خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات یا تجربیاتی که دارید را با ما در میان بگذارید
↓ کپی لینک این صفحه برای ارسال به دیگران ↓
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۶۵ مطلب مشابه) قبل از ازدواج لازم است بدانید (۲۹۶ مطلب مشابه)